İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ...

Mitun Muhammed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mitun Muhammed

Sanat Yn. / Adana

Alt 09-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum. Baş harfleri 'AH'.

Uçuk fiyat vermeyecek kişilerden tasarım örnekleri bekliyorum.
Pastel tonlar kullanılmasını istiyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
İlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliİlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliİlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneliİlahi albümü çıkan bir sanatçı adına logo yaptırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Ali design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali design

Grafiker / İstanbul

Alt 11-01-2016 #3
Size yardımcı olmak isterim Mail attım. Saygılarımla