İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

Diğer - İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları ...

Cevapla
İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları
iklimpluss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iklimpluss

Grafiker / İstanbul

Standart

İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

Alt 31-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Klima Teknisyeni İş İlanları – Maaş Yol Prim SSK Klima Ustası

İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları


Klima Teknisyeni İş İlanı

Klima ustası iş ilanları ile klima sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Klima Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere en az 3 yıl klima teknisyeni ve ustası olarak çalışmış, klima montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Klima teknisyeni aramaktayız. Klima ustası iş başvurusu için tercihen Meslek Liselerinin Elektrik / Elektronik ve İklimlendirme Sistemlerinden, üniversitelerin Klima Teknolojisi ve Makine bölümlerinden mezun, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, Kariyer Odaklı, analitik düşünce yapısına sahip adayların Klima teknisyeni İş İlanı için başvurmasını önemle rica ediyoruz.

Klima ustası iş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.


İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

Beyaz Eşya Teknisyeni İş İlanı

Beyaz eşya teknisyeni iş ilanı ile klima ve beyaz eşya sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde beyaz eşya teknisyeni ve ustası olarak görevlendirilmek üzere en az 3 yıl beyaz eşya teknisyeni görevini yapmış, beyaz eşya montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini tamamlamış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Beyaz Eşya Teknisyeni ve Beyaz Eşya Ustası aramaktayız. Beyaz eşya teknisyeni iş başvurusu için adayların tercihen Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, kariyer odaklı, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, hızlı düşünce ve problem çözme yapısına sahip olmasını istiyoruz.

Beyaz eşya teknisyeni İş ilanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile bize ulaşmasını talep ediyoruz.

İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları

Kombi Teknisyeni İş İlanı

Kombi teknisyeni iş ilanı ile klima ve kombi sektörünün öncü kuruluşlarından olan İklim Plus Satış ve Servis Merkezi Bakırköy şubemizde görevlendirilmek üzere en az 3 yıl kombi teknisyeni ve ustası olarak çalışmış, kombi montaj-tamir-bakım süreçlerinde tecrübe sahibi, askerliğini yapmış, ehliyeti olan, seyahat engeli olmayan bay Kombi teknisyeni aramaktayız. Kombi teknisyeni iş başvurusu yapacak olanların tercihen Meslek Liselerinin Elektrik / Elektronik ve İklimlendirme Sistemlerinden, üniversitelerin Kombi Teknolojisi ve Makine, Tesisat bölümlerinden mezun, Kariyer odaklı, takım çalışmasına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak, müşteri ilişkileri ve iletişim kabiliyeti yüksek, analitik düşünce yapısına sahip olmaları gerekmektedir.

Kombi teknisyeni İş İlanı tanımını karşılayan adayların iletişim formu ve online başvuru yöntemleri ile kombi teknisyeni iş başvurusu sürecini tamamlamalarını talep ediyoruz.


İş İlanları – Maaş ve İmkanlar

Maaş
Maaş + Prim + Yol + SSK imkanları.

İzin
Pazar günü ve resmi tatillerde izin yapma imkanı. 1 yıl şirket bünyesinde çalışanlara 14 günlük tatil yapma hakkı.

Yemek
Yemek ihtiyaçlarını firma bünyesinde yer alan yemekhaneden karşılamaktadırlar.

Kariyer
Kadro ve pozisyonda yükselme imkanları, görev ve sorumluluklara paralel olarak unvan ve ücret değişiklikleri sunulmaktadır.

İş İlanları İklim Plus İş Fırsatları – İnsan Kaynakları


İletişim Bilgileri

Adres: Kartaltepe Mahallesi, İncirli Caddesi, Alpay İzer Sokak, No:4/B Bakırköy İstanbul

Çağrı Merkezi: 444 11 56

Email:

Web: İklim Plus Klima 444 1 156 iklimsa Klima Satış ve Servis Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Kariyer Home İş Fırsatları – Eğitim ve Kurs Merkezi İş İlanları ve Başvuru kariyercomtr Web Tasarımı 0 18-12-2015 14:48:43
İnsan Kaynakları Logo dvrN Logo Tasarımları 4 07-03-2012 16:39:02
İnsan Kaynakları Kartviziti Poyr4z Deneme Çalışmalar 0 29-12-2010 00:43:27
İnsan Kaynakları resimleri ceoyazilim Fotoğraf - Resim 0 03-11-2010 18:44:26
İnsan Kaynakları için çalışmam vaio Deneme Çalışmalar 8 31-01-2010 23:51:12

Kapat
Şifremi Unuttum?