İlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - İlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbul ...

vendril isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vendril

Karikatürist / Ankara

Alt 30-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Orta Düzeyde Photoshop Bilgisine Sahip
Takım Çalışmasına Yatkın
Üniversite Öğrencisi / Yeni Mezun

En az 1 ay boyunca çalışabilecek stajyer grafiker aranmaktadır.

bastırgelsin.com ekibinde yer alacak, yeniliklere açık ve öğrenmeye istekli en az " 1 ay " boyuncu çalışabilecek stajyer aranmaktadır.

Çalışma yeri Mecidiyeköy Trump Towers yanındaki yönetim ofisimizdedir.

E-posta:

Telefon: 0212 708 27 27
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbulİlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbulİlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbulİlbak Holding Stajyer Grafiker Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Cansahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cansahin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-01-2014 #3
İyi günler, ben İstanbul Aydın Üniversitesinde 1.Sınıf grafik tasarım öğrencisiyim. Yerinde uygulama programı için staj yeri arıyorum. hala stajyer öğrenci alıyor yada arıyorsanız bana olumlu veya olumsuz olarak geri döne bilirseniz sevinirim. İlginiz için TEŞEKKÜRLER.
Bu mesajdan alıntı yap
eelifsahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eelifsahin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-02-2014 #4
Grafik Tasarım bölümü okuyorum. Lise 4. sınıftayım. Staj yeri aramaktayım. Uzun dönem çalışabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.
Cevabınızı bekliyorum,
Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 26-02-2014 #5
İyi günler, ben İstanbul Aydın Üniversitesinde 1.Sınıf grafik tasarım öğrencisiyim. Yerinde uygulama programı için staj yeri arıyorum. hala stajyer öğrenci alıyor yada arıyorsanız bana olumlu veya olumsuz olarak geri döne bilirseniz sevinirim. İlginiz için TEŞEKKÜRLER.
Grafik Tasarım bölümü okuyorum. Lise 4. sınıftayım. Staj yeri aramaktayım. Uzun dönem çalışabileceğim ve kendimi geliştirebileceğim bir yer arıyorum.
Cevabınızı bekliyorum,
Öz geçmişinizi açık bir platforma değil firma bilgilerine ulaştırınız.
Bu mesajdan alıntı yap