ilçe tanıtım afişi

Afiş Tasarımı - ilçe tanıtım afişi Sponsorlu Bağlantılar bu afişte canımı sıkan basit bir hata oldu simav turkey yazsına efekti yukarı vermişim dikkatimden kaçmış ama yine fazla abes durmadığına inanıyorum...

ilçe tanıtım afişi
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 06-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bu afişte canımı sıkan basit bir hata oldu simav turkey yazsına efekti yukarı vermişim dikkatimden kaçmış ama yine fazla abes durmadığına inanıyorum

ilçe tanıtım afişi

ilçe tanıtım afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Emeğine Sağlık. İkisi de güzel yalnız 2. de başlığın olduğu beyaz kısım çok boş kalmış sanki. Belki daha küçük bi alan bırakabilirdin başlık için.

Teşekkürler bizimle paylaştığın için.
Bu mesajdan alıntı yap
Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2007 #3
güzel çalışmalar eline emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 06-06-2007 #4
Yazı fontu illahiki bumu olmak zorunda ? Kompozisyon güzel olmuş olabilir ama benim yazı fontundaki seçiminiz hoşuma gitmedi kafi bunun yanında da yazı renginide öne sürebilirim... Arkaya verdiğiniz gölge de okunaklığı bozmuş gibime geldi...
Bu mesajdan alıntı yap
asu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asu

Ressam / Kocaeli

Alt 06-06-2007 #5
sevgili quick,
çok şey anlatmak istersen hiç bir şey anlatamazsın. simav adını simav çayından alır, halılarıyla çok ünlüdür. o zaman genel bir simav manzarası, halı ve simav çayı yeterdi bence. o küçük resimleri biraz azaltsan?.. mesela, kestane için tek, halı için tek, simav çayı için tek resim kullansan? daha az göz yorardı.
sevgiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 06-06-2007 #6
sevgili [COLOR="Blue"]quick[/COLOR],
çok şey anlatmak istersen hiç bir şey anlatamazsın. simav adını simav çayından alır, halılarıyla çok ünlüdür. o zaman genel bir simav manzarası, halı ve simav çayı yeterdi bence. o küçük resimleri biraz azaltsan?.. mesela, kestane için tek, halı için tek, simav çayı için tek resim kullansan? daha az göz yorardı.
sevgiyle...
ya bazı arkadaşların da yaşadığı sorun budur müşteri nasıl isterse öyle yapılır yapacak fazla birşey yok

Q
Gokhan TEKIN

hocam, aslında bu işi ben yapmadım bu işe çok fazla karışan oldu patron tepemden ayrılmadı o söyledi ben yaptım (teknik olarak) seyirci yapılmakta olan bir işe sonradan gelip müdahale filan edince ortaya çorba gibi bir sonuç çıkıyor bazı kötü resimleri tekrar çıkardım ama yinede kurtaramamışım.

yorumlarınız için çok teşekkürler sayenizde olaylara bakış açım ve grafik tasarımdaki dikkat edeceğim hususları öğreniyorumilçe tanıtım afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 06-06-2007 #7
sevgili bahtınur,
sevgiyle...
asu hanım ben daha yorum yapmamıştım adımı görünce şaşırdımilçe tanıtım afişiDbelgin mi demek istediniz?

ben beğendim işi herşeyi anlatıyor manzara gerçektenilçe tanıtım afişi
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2007 #8
Asu hanıom quick demek istemiş galiba ilçe tanıtım afişi çünkü çalışmayı quick eklemiş. Olabilir böyle şaşırmalar normaldir.

Çalışmayı ben de beğendim ayrı ca quick çok iyi anlıyorum benim de öyle zamanlarım oluyo iş yaptıracak kişinin gelip başında beklediği. Git de diyemiyorsun ama ben şöyle bir çözüm buldum işlem çok uzun sürecek diyorum isterseniz ben size bitince mail atayım diyorum bazıları anlıyo ve yanımdan gidiyorlar ilçe tanıtım afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-06-2007 #9
quick arkadaşım seni anlıyorum müşteri patronlar işe karışınca ortaya alaksız şeyler çıkıyor bende bir yorum 2. çalışmada yazıya drop shadow verip gölgenin opacity değerini düşürüp yani açık griye yakın olsaydı iyi olacağınınz kanatindeyim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-06-2007 #10
Her şeyden öte kimsenin bahsettmediği iki şey gözüme çaptı:
"2. Çalışma için"
1) Adobe Photoshop taki Bevel and Embos efekt i verilip kenar hatlarını belirlerken tasarlanan ebatın dışına çıkmakta olan yan kısımların alt tarafı tasarımın içinde kalmış.

2) Kullanılan resimde sarı rengini biraz fazla görüyorum. Umarım tasarım çıktısı bu tonda alınmamıştır. Tasarımın güzelliğini resim bozabilir diye düşünüyorum.

Bir de canını sıkan o olaya kafanı takma derim. Hep aşağı verilecek diye bir kural yok ilçe tanıtım afişi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
tanitim afis, kutahya simav, kestane simav