ileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0

Flash - ileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0 ...

ozanibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanibo

Grafiker / Ankara

Alt 09-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar web tasarım olayı var ortak diğer html, php,... konularında ilgilenirken bn sadece flash (ve action script tabiki) a bakıcam durum böyle oluncada bu işi hakkıyla yapmak istiyorum yani ileri derecede öğrenmek istiyorum
flash bilgim ortanın biraz üstünde diyebilirim yani ortalama bi flash site yapacak kadar
ama action script çok az biliyorum yani baştan öğrenmem gerekiyor Hades in yazdığı yararlı derslri yazdırdım ordan çalışıcam ama yetmeyecek sanırım

yani sonuç olarak bnm ne yapmam gerekiyo kitap falan mı alayım gerekiyorsa hangi kitabı almalıyım yoksa başka yollarımı var yardım edrseniz çok sevinirim

şimdiden teşekkürler...

bu arada daha önceden hiç programlama bilgim yok
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sevimsli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevimsli

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
As yi çok iyi kullanabilmen için bunun yanında yardımcı bir dilide çok iyi bilmen gerekiyor . Örneğin php ,asp yada .net . Yoksa tek başına as ile yapabileceklerinin sınırı azdır ...
Bu mesajdan alıntı yap
gkbrkbykn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gkbrkbykn

Grafiker / Ankara

Alt 12-02-2009 #3
Bence kursa gitmek veya bilen birinden 1'e 1 öğrenmek flashı daha mantıklı olur. Belki biraz tuzlu olur ama daha kısa sürede daha iyi öğrenirsin. Ama yok ben illaki kendi kendime öğrenecem diyorsan as yada asp,php,xml farketmez kitap al, internetten örnekleri indir, üzerlerinde oynamalar yaparak farklı şeyler çıkartmaya çalış, flash gördüğün her sitede sitenin içiriğini boşver burayı nasıl yapmışlar diye düşünileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0 (+ internetteki görüntülü dersleri izle, tutamaz kimse seniileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0)
Bu mesajdan alıntı yap
ozanibo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozanibo

Grafiker / Ankara

Alt 13-02-2009 #4
Bence kursa gitmek veya bilen birinden 1'e 1 öğrenmek flashı daha mantıklı olur. Belki biraz tuzlu olur ama daha kısa sürede daha iyi öğrenirsin. Ama yok ben illaki kendi kendime öğrenecem diyorsan as yada asp,php,xml farketmez kitap al, internetten örnekleri indir, üzerlerinde oynamalar yaparak farklı şeyler çıkartmaya çalış, flash gördüğün her sitede sitenin içiriğini boşver burayı nasıl yapmışlar diye düşünileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0 (+ internetteki görüntülü dersleri izle, tutamaz kimse seniileri derecede flash ve action script öğrenmek 2.0 & 3.0)
çok tşkrlr tavsiye için... :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-02-2009 #5
Flash buradan dersleri takip edebilirsin..Sıkıştığın yerde eminim birçok arkadaşım da yardımcı olmaya hazırdır..Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
action, derecede, flash, flash action script, ileri, ogrenmek, script