İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul

İş Arayan İlanları - İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: flash action script 3.0 ile web tasarımı yapıyorum full flash site ...

onurhan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurhan34

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: flash action script 3.0 ile web tasarımı yapıyorum full flash site reklam,bunner vs....

3ds max mimari modelleme (iç mimari-dış mimari)
3ds max animasyon

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0538 854 20 22
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul - İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul ya da İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul | İLERİ DÜZEY FLASH VE 3DS MAX KULLANICISIYIM İŞ ARIYORUM - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
onurhan34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onurhan34

Hiç Biri / İstanbul

3ds max tasarımlarınız - Flash Web site ve Bunner tasarımlarınızı yapılır - Türkiye Geneli

Alt 23-02-2012 #3
3ds max tasarımlarınız - Flash Web site ve Bunner tasarımlarınızı yapılır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Reklam alanında firmalara dıştan destek vermekteyim.ileri düzey 3ds max ve flash as3 kullanıcısıyım.Bir de web,mac,pc tabanlı oyun programlamaktayım.eğer bu katogorilerden birine ihtiyaç duyacak olursanız ben burdayım.

E-posta:

Telefon: 0538 854 20 22
Bu mesajdan alıntı yap