İleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - İleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneli ...

İleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneli
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 27-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Reklam ajansımız için verilen web sitesi tasarımını A'dan Z'ye yönetim panelli, seo çalışmalarına uygun yazabilecek, kısaca temiz iş çıkacak yazılımcı arıyoruz.

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: İş teslim tarihlerine uyacak, devamlı çalışabileceğimiz, alanında tecrübeli, verilen tasarımı bozmadan teslim edebilecek yazılımcılar bizlere ulaşabilir.

Referans gösterebilecekleri web siteleri ve yönetim panelleri olması zorunludur.

Herkese iyi çalışmalar diliyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
İleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneliİleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneliİleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneliİleri Düzeyde Php Bilen Tecrübeli Freelancer Yazılımcı Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 30-06-2016 #3
arkadaşlar mail atan herkese teşekkür ediyorum, bir arkadaşla prensip olarak anlaştık, gerekli görülen noktalarda diğer arkadaşlarla irtibata geçeceğiz.

İyi çalışmalar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap