İletişim Formu Sorunu

Web Tasarımı - İletişim Formu Sorunu ...

İletişim Formu Sorunu
rduger isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rduger

Webmaster / Yurtdışı

İletişim Formu Sorunu

Alt 21-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ,

Html ile yazılmış bir web sitesinde arızalı ürün kaydı formu var gerekli bilgiler doldurulup gönder denilindiğinde başarıyla gönderilmiştir diyor ancak gönderilen arıza kaydı formu yönetim paneline düşmüyor neden kaynaklı olabilir. Yada gönder denildiğin de bu formu bir mail adresine nasıl yönlendirebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

karatasmurat55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatasmurat55

Webmaster / Samsun

Alt 23-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar ,

Html ile yazılmış bir web sitesinde arızalı ürün kaydı formu var gerekli bilgiler doldurulup gönder denilindiğinde başarıyla gönderilmiştir diyor ancak gönderilen arıza kaydı formu yönetim paneline düşmüyor neden kaynaklı olabilir. Yada gönder denildiğin de bu formu bir mail adresine nasıl yönlendirebilirim
mail gelmesini istiyo iseniz php-mailler kurmanız gerekiyor veya gönder dediğinizde get komutu ile farklı sayfaya yani arıza kaydı bölümüne düşer
Bu mesajdan alıntı yap
karatasmurat55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karatasmurat55

Webmaster / Samsun

Alt 11-04-2016 #3
php'de sıkıntı olabilirveya gönderdiğin kişinin olduğu kod bloguna göz at
Bu mesajdan alıntı yap