İletişim Formu

Dreamweaver - İletişim Formu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar... Hazırlamış olduğum iletişim formubu gerekli kodları içeren php dosyasıyla birleştirdim. Formu doldurup gönder dediğimde boş bir sayfa açılıyor ve mail gelmiyor. Bu işlemi yaparken local olarak ...

İletişim Formu
MaiSanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaiSanat

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23

İletişim Formu

Alt 21-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar...

Hazırlamış olduğum iletişim formubu gerekli kodları içeren php dosyasıyla birleştirdim. Formu doldurup gönder dediğimde boş bir sayfa açılıyor ve mail gelmiyor. Bu işlemi yaparken local olarak çalışıyordum. Daha sonra ücretsiz horst sunucuların birine dosyalarımı yükledim ve subdomainden yine denedim ama yine aynı işlem oldu ben size sitenin URL sini alta verdim sorun nedir anlayamadım. yardımlarınızı bekliyorum.

Site : Sinema Etkinlikleri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Unicorn Design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Unicorn Design

Grafiker / İstanbul

Alt 23-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
verdiğin linkte hiçbir site açılmıyor
Bu mesajdan alıntı yap
pejaaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pejaaq

Alt 25-04-2010 #3
Kodları gönderirseniz daha iyi yardımıcı olunabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
MaiSanat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MaiSanat

Alt 25-04-2010 #4
Tamam arkadaşlar sağolun ben halletim, ASP de kodladım bu defa. Testlerden başarıyla geçti. İletişim Formu
Bu mesajdan alıntı yap
ankaragrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ankaragrafik

Webmaster / Ankara

Alt 13-05-2010 #5
evet düzeltmissin bu arada php post yöntemi her zaman güvenlidir... iletişim forumunu biraz daha geliştirmelisin bence forumunu gelisi güzel dolduranlara uyarı versin birde bence html deki verileri hostuna değilde örnegin gmail yada hotmaile falan gelsin hostunu gelen veriler hostunun trafiğini ve alanını kasabilir... başarılar kardeşim.
Bu mesajdan alıntı yap