ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!

Graficafe - ilginç..adam ameliyatla kedi oldu! Sponsorlu Bağlantılar Konuyu şimdi gezinirken gördüm, arattım bulamadım. ilginizi çekeceğini düşündüm arkadaşlar :surprised: AMERİKALI Dennis Avner, bir kedi gibi görünmek için defalarca estetik ameliyat oldu. Bir kedi görünümüne girmek için ...

özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Konuyu şimdi gezinirken gördüm, arattım bulamadım. ilginizi çekeceğini düşündüm arkadaşlar :surprised:

AMERİKALI Dennis Avner, bir kedi gibi görünmek için defalarca estetik ameliyat oldu.

Bir kedi görünümüne girmek için defalarca bıçak altına yatan 50 yaşındaki bilgisayar teknisyeni Dennis Avner, Londra’da katıldığı bir müze açılışında büyük ilgi topladı.
Kızılderili inancına göre kendisinin kedi familyasına ait olduğunu düşünen ve ‘Stalker Cat’ adını kullanan Avner, bir kedi gibi görünmek için estetik müdahaleyle üst dudağını kaldırttı ve burnunu küçülttürdü. Kalıcı dövmelerle yüzü ve vücuduna kedi motifleri yaptıran çılgın Amerikalı, ağız bölgesine yaptırdığı piercinglere her sabah sentetik kedi bıyığı yerleştiriyor.
Ameliyat sırasında plastik kuyruk eklettiren Avner, kedi gibi görünmek için herşeyi yapacağını vurguluyor. .
‘Dünyanın en modifiye edilmiş insanı’ ünvanına sahip Anver, bu halinden çok memnun olduğunu söyledi. :surprised: :surprised:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kedi hariç herşeye benziyor
Bu mesajdan alıntı yap
@WES isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@WES

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 11-11-2009 #3
kuyruğuda gerçek miilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2009 #4
ilginç..adam ameliyatla kedi oldu! ilginç..adam ameliyatla kedi oldu! neye benzediği belli değil ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!

kuyruğu da plastikten yapılmış tüylü bişeymiş ilginç..adam ameliyatla kedi oldu! ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!
Bu mesajdan alıntı yap
@WES isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@WES

Öğrenci (Grafik) / Tokat

Alt 11-11-2009 #5
paylaşım için çok teşekkürler ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!Dilginç..adam ameliyatla kedi oldu!
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 11-11-2009 #6
ben teşekkür ederim ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!
Bu mesajdan alıntı yap
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #7
ayy cook cırkın yaa, ruyamda gorsem korkarım...
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 12-11-2009 #8
Nasıl bi psikolojiye sahip acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-11-2009 #9
Nasıl bi psikolojiye sahip acaba?
Ben de çok merak ediyorum psikolojisini. İlk gördüğümde çok korkmuştum. Artık bu kadar abartı olmasa da bu tarz manyaklar o kadar çok ki gözümüz alıştı. Ama hala anlamış değilim. Birini anlamak için kendinizi onun yerine koyun derler ya, kendimi bu kadının yerine bir türlü koyamıyorum ilginç..adam ameliyatla kedi oldu!
Bu mesajdan alıntı yap

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 12-11-2009 #10
ben psikolojisi yada mantığı yerindedir diyemiyorum ilginç..adam ameliyatla kedi oldu! böyle bir mantık olamaz çünkü..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları