İlginç bir kutu tasarımı yaptım

Serbest Çalışmalar - İlginç bir kutu tasarımı yaptım ...

VasfiMungan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VasfiMungan

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 09-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar photoshop'ta ilk ambalaj tasarımım ilginç ve komik olsun istedim.
Acemi bir tasarım ama yorumlarınızı bekliyorum. (Lütfen pek kırıcı olmasın :angel: )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu kutuyu siz yarattıysanız gerçekten gerçeğe yakın ve güzel olmuş. Dondurup içiniz yazısı manasız zira dondurulmuş bir madde içilemez çünkü sıvı özelliğini yitirirİlginç bir kutu tasarımı yaptım bunun yanında karpuz aromalı süt fikri benim midemi aldı götürdü!!!İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
erokas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erokas

Eğitimci / Kocaeli

Alt 09-09-2009 #3
Çok ilginç gerçekten.
İçerisinde birçok ince espri barındırıyor.

Taze Sıkılmış Süt ==== İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Tam 1 litre ====== eksiği gediği yok İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Karpuz aromalı doğal kaynak ====== ineklere karpuz yedirilip elde ediliyor İlginç bir kutu tasarımı yaptım

Kutu tasarımı normal karton ambalaj ve dikdörtgen şeklinde dğilde daha farklı geometrik bir şekilde olsaydı kopardım gercekten.

Eline beynine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
VasfiMungan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VasfiMungan

Öğrenci (Diğer) / Mardin

Alt 09-09-2009 #4
bu kutuyu siz yarattıysanız gerçekten gerçeğe yakın ve güzel olmuş. Dondurup içiniz yazısı manasız zira dondurulmuş bir madde içilemez çünkü sıvı özelliğini yitirirİlginç bir kutu tasarımı yaptım bunun yanında karpuz aromalı süt fikri benim midemi aldı götürdü!!!İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Siz de gayet ciddi ele almışsınız yazdığımı , zaten ben makara olsun diye yazdım o yazıları İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Gene de yorumunuz için teşekkürler

@ erokas
Asıl ben teşekkür ederim, yorum yazdığınız için beğendiğinize sevindim. İlginç bir kutu tasarımı yaptım
Bu mesajdan alıntı yap