İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)

Afiş Tasarımı - İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi) ...

venzelosali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

venzelosali

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk afiş çalışmam nasıl?
(Görüşlerinize çok önem veriyorum) :smile:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

icten_cagri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

icten_cagri

Grafiker / Düzce

Alt 27-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim normal rengimi böyle yoksa cmyk olarak falanmı gönderdin çok kırmızı sanki
Bu mesajdan alıntı yap

venzelosali

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-08-2012 #3
kardeşim normal rengimi böyle yoksa cmyk olarak falanmı gönderdin çok kırmızı sanki

CMYK olarak gönderdim bu resmi. Ama zaten arkaplanda kırmızıya benzer bi renkle gradient tool uyguladım. Alttaki resimlerede hard light uyguladım. Oyüzden afişte kırmızı renk öne çıkmış diye düşünüyorum :S
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2012 #4
Valla yazacak bişi bulamadım :sadsmile:
Kendini geliştirmelisin örnekleri incele İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)
Bu mesajdan alıntı yap

venzelosali

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-08-2012 #5
Valla yazacak bişi bulamadım :sadsmile:
Kendini geliştirmelisin örnekleri incele İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)

Resimlere hard light uygulayıp duruyorum. Kendimi aşmam lazım :S
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2012 #6
Evet daha yolun başında bile değilsin, benim tavsiyem nerede dergi afiş görürsen iyice incele, grafikerlik hem zor bir meslektir hemde kolay. Zordur çünkü yaratıcılık ve yetenek ister, kolaydır çünkü bütün hayatımızda grafik tasarım vardır ve incelemek değerlendirmek için vakit veya para harcamaya gerek bile yoktur. Mesela ben eşimle bayan kuaförüne gittiğimde oturur bütün dergilerin her sayfasına göz atarım İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi) metroyamı bindim? bütün afişleri didik didik incelerim, benden daha iyi yanlarını değerlendiririm. Bunu her zaman yaparım, artık alışkanlık haline geldi. İnsanın gelişim süreci hiç bir zaman bitmez.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-08-2012 #7
bende sürekli overlay uyguluyorum İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)

Çokça ders okuyup, örnekleri incelemelisin. örnek ders olarak google dan başlayabilrisin İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi) artık Ps dersleri o kadar arttıki hazır beklemek olmaz dimi İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
alicinki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alicinki

Grafiker / Ankara

Alt 27-08-2012 #8
Kötü bir konu,
Kötü bir çalışma.
Bu mesajdan alıntı yap

venzelosali

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 27-08-2012 #9
Evet daha yolun başında bile değilsin, benim tavsiyem nerede dergi afiş görürsen iyice incele, grafikerlik hem zor bir meslektir hemde kolay. Zordur çünkü yaratıcılık ve yetenek ister, kolaydır çünkü bütün hayatımızda grafik tasarım vardır ve incelemek değerlendirmek için vakit veya para harcamaya gerek bile yoktur. Mesela ben eşimle bayan kuaförüne gittiğimde oturur bütün dergilerin her sayfasına göz atarım İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi) metroyamı bindim? bütün afişleri didik didik incelerim, benden daha iyi yanlarını değerlendiririm. Bunu her zaman yaparım, artık alışkanlık haline geldi. İnsanın gelişim süreci hiç bir zaman bitmez.
bende sürekli overlay uyguluyorum İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)

Çokça ders okuyup, örnekleri incelemelisin. örnek ders olarak google dan başlayabilrisin İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi) artık Ps dersleri o kadar arttıki hazır beklemek olmaz dimi İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)
Hepiniz yorumlarınızdan, tavsiyelerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Daha 15 yaşıma yeni girdim Hugareva abimin dediğini gibi yolun başında bile değilim. Ama kendimi geliştirip size yetişcem :P
Bu mesajdan alıntı yap
5million isimli Üye şimdilik offline konumundadır

5million

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-09-2012 #10
ben sana bırak bu işi dememişmiydim? İlk Afiş Çalışmam (Recep İvedik 3 Afişi)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları