İlk afiş çalışmam

Deneme Çalışmalar - İlk afiş çalışmam ...

İlk afiş çalışmam
bboymuzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bboymuzo

Grafiker / Ankara

İlk afiş çalışmam

Alt 02-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk broşür çalışmam nasıl gözüküyor kullanılabilir olmuşmu acaba :sweating:

İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uguralemdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguralemdar

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 03-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hala yeni olduğumdan bana söz düşer mi bilmiyorum ama...İlk bakışta otel resimleri olan taraf itici geldi biraz ama yakından baktığında o kadar kötü değil .. Gayet iyi hatta izin varsa alıştırma amaçlı kullanmak istiyorum İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 03-07-2012 #3
İlk öncelikle bende bu işde yeni olduğumu belirtmek isterim 3 aydır grafik işiyle uğraşıyorum ayrıca alabilirsin tabi senin olsun İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 03-07-2012 #4
Renk uyumu çok güzel olmuş. Özellikle yeşil ve beyazı birlikte kullanman ayrı bir hava katmış. Bu konuda başarılısın. Renk kavramın gayet güzel.

Çok yazı ve resim kullanmaman çalışmanın sade ve şık olmasını sağlamış.

Sadece resimleri biraz daha büyütebilirsin birde hep havuz vs resimleri konulmuş. Farklı resimler olabilir.

Hani bunun arka tarafı? İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

bboymuzo

Grafiker / Ankara

Alt 03-07-2012 #5
yorumların için teşekkür ediyorum, şimdilik on kapak kısmını yaptım içeriğini en kısa zamanda İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
ahmtblk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmtblk

Öğrenci (Diğer) / Zonguldak

Alt 03-07-2012 #6
sakın kullanma bunu. bi sürü yazım hatası var İlk afiş çalışmam))

tualet nedir yahu? İlk afiş çalışmam
ha bi de apart'dan varİlk afiş çalışmam aparttan olacak
Bu mesajdan alıntı yap
genc grafiker brc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genc grafiker brc

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-07-2012 #7
genel olarak uyum herşey çok güzel fakat bence; sürekli havuz fotoğrafları olmamış odalardan apartlardan turlardan bashediyorsun o küçük alanlara odalar,apartlardan vs. fotoğraflar yerleştirmen daha uygun olurdu. Yazım hatası konusunda uyarı yapılmış zaten.Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2012 #8
güzel olmuş var sende ışık var İlk afiş çalışmam nacizane bir tavsiyede bulunucam.. Kopyacı olma sakın esinlen ama kopyacı olma yoksa hiç bir yol katedemezsin.. kural şu esinlen gözünde canlandır bu olmadı ve farklı fikirler deneyerek kağıda dök yada kafanı 30 derecelik açıyla yukarı kaldır ve boşluğa bak işte o boşlukta hayalini kurduğun tasarımı göreceksin.. dene İlk afiş çalışmam ve bol bol araştırma yap..
Bu mesajdan alıntı yap
sweetsoul76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sweetsoul76

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2012 #9
güzel olmuş var sende ışık var İlk afiş çalışmam nacizane bir tavsiyede bulunucam.. Kopyacı olma sakın esinlen ama kopyacı olma yoksa hiç bir yol katedemezsin.. kural şu esinlen gözünde canlandır bu olmadı ve farklı fikirler deneyerek kağıda dök yada kafanı 30 derecelik açıyla yukarı kaldır ve boşluğa bak işte o boşlukta hayalini kurduğun tasarımı göreceksin.. dene İlk afiş çalışmam ve bol bol araştırma yap..
Kusursuz bir yorum.Üstüne ekleyebileceğim hiçbirşey yok,tebrikler..
Bu mesajdan alıntı yap
mjcptncrzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mjcptncrzy

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 16-07-2012 #10
Genellikle ilk çalışmam diyen başlıklardan korkuyorum . Fakat senin çalışmayı görünce korkunun gereksiz olduğunu gördüm en azından senin için İlk afiş çalışmam Bazı 'İLK' yazan çalışmalar gerçekten mesleğe emek vermiş tecrübeli dostları bir hayli üzüyor ama yol göstermek lazım. Senin içinde söylenecek; estetik duygunun olduğunu görebiliyoruz. Fotoğrafları daha büyük kullanman gerekiyor kesinlikle. Ayrıca sağdaki fotonun en-boy oranı sıkıntılı gibi. Bunların dışındakileri zaten diğer dostlar söylemiş. Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları