İlk afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - İlk afiş çalışmam ...

İlk afiş çalışmam
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

İlk afiş çalışmam

Alt 05-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle ilk defa bir afiş çalışması yapıyorum afiş konusunda tecrübesizim bunuda bir üniversite öğrensine ödevi için hazırladım FOTOKOPİ `ye HAYIR adı altında üniversitelerde öğrenci arkadaşlar birbirlerinden fotokopi çekerler genelde kitap almak yerine ve bunu proteste için bir ödev için yapmış olduğum çalışma ve siz ustalara sunuyorum eşssiz yorumlarını bekliyorum

İlk afiş çalışmam
İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdesign

Grafiker / Bursa

Alt 06-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
olmamış desem alınırmısın fotokopi kitab öldürür yazı karakteri , altındaki gölgeler, altta clipart olarak koydugun kitaplar hiç uyum sağlamamış aynı şekilde zemindeki vektörler konuya uygun değil kağıt olarak koyduğun çizimleri neyi ifade ettiğini çözemedim.. şahsi fikirlerim bunlar..İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
macosxp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macosxp

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2008 #3
çok yol var önünde hemde çok yol... ama yinede başlamak bitirmenin yarısıdır...
Bu mesajdan alıntı yap
bluxdesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bluxdesigner

Webmaster / İstanbul

Alt 06-04-2008 #4
gölgeleri çok uzağa almışsın ve ayrı yazı gibi duruyor o sloganın olduğu biri bordo biri kırmızı
aşağıdaki karman çorman şeylerin ne olduğunu hala çözemedim İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-04-2008 #5
Bence type icinde kullandigin drop shadowlari kaldir. Asla kullanilmamasi gereken seyler onlar. Bir de 'Fotokopi Kitabi Oldurur" konusunu isliyorsan illa ki fotokopi makinasi image kullanman gerekmiyor. Biraz daha yaratici olup baska bir image denersen daha ilginc olabilir. Ayrica poster icin kullankarinin yerine daha bir cok element yerlestirebilrsin. Bence o clip art'a benzeyen kitaplardan bir an once kurtul. Posterde cok cig durmus. Cok daha derin dusunmeli ve butun bu problemleri cozmelisin. Bunun yaninda yine de ilk poster calismasi icin hicte fena degil. Biraz daha zaman ayirirsan hos bi sey yapabilirsin ;-)
Bu mesajdan alıntı yap
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2008 #6
yorumlarınız için çok teşekkürler söylenenleri dikkate alıyorum dediğim gibi ilk çalışmam ve ilk başlangıç için azda olsa fena değil herkese tşk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 07-04-2008 #7
bide fotokopiyi ben üniversitede çok kullanıyorum vallahi.korsan deil bu maddiyat meselesi bence İlk afiş çalışmam kitaplar öyle pahalıki almaktan sa fotokopi daha ii.neyse laf uzadı.biraz daha çalış üstünde
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 08-04-2008 #8
yazı ve gölgeler abartı cnm bee bırazdaha estetık calısmalısın :Sİlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
kirpi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kirpi

Hiç Biri / Eskişehir

Alt 08-04-2008 #9
hepsini anladımda o adamın yarısı nerde neden öle küt die kesilmiş artı havada asılı kalmışlar makineyle beraber ama yılma bence çalışmaya devam et
Bu mesajdan alıntı yap
warwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

warwin

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-04-2008 #10
Yazıdaki gölgeyi kaldır.Kitaplar aşağıda çok sanal kalmış.Üstteki fotokopi resmi gerçek alttaki kitaplar çizim bir uyumsuzluk seziyorum.Fotokopiden çıkan kağıtlar küçük kalmış.Tam bir kağıt izlenimi vermiyor.Ortaya yakın diyebileceğim el işaretli slogan da diğer objele uymamış.Bütün bu anlattıklarım üç farklı objenin bir kompozisyonda uyumsuzluk içinde bulunmasından ibaret.Ama çalışarak ve tekrar tekrar tasarımıns bakarak düşünürsen inanki daha iyi şeyler ortaya çıkacağına inanıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afi, almam