İlk afiş çalışmam

Afiş Tasarımı - İlk afiş çalışmam ...

İlk afiş çalışmam
cagsan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagsan

Hiç Biri / İstanbul

İlk afiş çalışmam

Alt 07-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk kez afiş yapıyorum yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Resimde kirlilikler olabilir, temizlenmesi tam bitmedi

İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 07-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hos olmus eline saglık ama alt kısım da sadece o yazımı olacak yoksa bu kendince bi calısmamı hos ilk kez afiş yapıyorum demişsin ama altta logo olunca bi yere hazırlamıssın gibi eger oyleyse kutlama yazısını asagı alırsan daha iyi olur gibi tabi asagıdaki beyaz alana yazacak baska bişeyin yoksa birde gokyuzu cok sırıtıyor soylemedi deme

İlk afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

cagsan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2008 #3
Öncelikle yorumun için çok teşekkürler. Bu yapacağım afiş logosunu koyduğum firmanının tüm şubelerine asılacak. logo yanınada iletişim bilgilerini koymayı düşünmüştüm. o nedenle boş bıraktım. gökyüzü için ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
tristan78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tristan78

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2008 #4
Bence bu olmus. Tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap
ozkan_artas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan_artas(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-08-2008 #5
İlk çalışma için bence başarılı .. tebrık ederım
Bu mesajdan alıntı yap
raiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

raiff

Eğitimci / Tokat

Alt 08-08-2008 #6
Genel itibariyle renkler oran ve orantı güzel görünüyor.. Ayrıntılı bakıldığında işçilik olarak biraz daha çalışabilirdin.. ama dediğim gibi oran ve orantıyı çok beğendim... Kımızı renkleri çok güzel kullanmışsın tam yerli yerinde. Gözü yoran hiçbirşey yok. Emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
deniz55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deniz55(34)

Grafiker / Samsun

Alt 08-08-2008 #7
çalışma genel olarak bakışta hoş görünüyor. Gözüme çarpan noktalar oldu bayragın üst kısmında ve vapurun kenarında dekupe hataların var onları da düzeltirsen bir sıkıntı yok, eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
user82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

user82

Grafiker / Kocaeli

Alt 08-08-2008 #8
Öncelikle yorumun için çok teşekkürler. Bu yapacağım afiş logosunu koyduğum firmanının tüm şubelerine asılacak. logo yanınada iletişim bilgilerini koymayı düşünmüştüm. o nedenle boş bıraktım. gökyüzü için ne yapabilirim?
oncelikle dekupeyi duzgun yapman gerek bunun için photoshopta belki birkac secim aracı kullanman gerekebilir resmin orjinali elimde olmadıgı için sana su secim aracını kullan diyemem ama forumda da internette de arka plan temizlemeyle alaklı dersler bulabilirsin ve kendin gokyuzu olusturacagın için biraz feather vermen yararlı olur boylece renkler binalara dogru daha yumusak bi gecis yapar ayrıca tonlamayada dikkat etmen gerek orda gokyuzu cok acık kalmıs sanki ben alta senin calısmandan bi calısma eklemiştim yanlıs anlama seni yermek için değil sadece kendim orda nasıl durur diye dusundum ama calısma senin ve ellerine saglık hos bi calısma umarım bu alanda her gun daha iyiye gidersin başarılar :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

cagsan

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-08-2008 #9
Arkadaşlar (özellikle user82) tüm yorumlarınız için teşekkür ederim. Resmi tam temizlemediğimi en başta yazmıştım ama olsun. user82 beni yermke istemediğini biliyorum yazdığını yorumun ana ve işime çok şey katacağından emin ol.
Bu mesajdan alıntı yap
freedesing isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freedesing(29)

Eğitimci / İstanbul

Alt 08-08-2008 #10
cok güzel sloganda üstte ii bence ama bayrakta gölgeler var o acık havada pek gercekçi olmamış dikkatimi çekti eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afiş, çalışmam, ilk