İlk Afiş çalışmam

Serbest Çalışmalar - İlk Afiş çalışmam Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar siteye yeni üye oldum. çalışmalar çok güzel. bende ilk afiş çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. yorumlarınızı bekliyorum. http://www.dosya.cc/robin.jpg.html...

İlk Afiş çalışmam
rose_mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rose_mevsim

Bilg. Teknikeri / İstanbul

İlk Afiş çalışmam

Alt 21-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar siteye yeni üye oldum. çalışmalar çok güzel. bende ilk afiş çalışmamı sizlerle paylaşmak istedim. yorumlarınızı bekliyorum. İlk Afiş çalışmam

http://www.dosya.cc/robin.jpg.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
foruma resim eklemek için açıklamaları okuyun
verdiğiniz dosya download şeklinde ve 11.49 MB
bu kadar büyük çalışma eklemeyin
çalışmanızın ortalama bir boyutunu RGB modunda jpg olarak www.imageshack.us adresine atın
orada linki buraya verin
kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
rose_mevsim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rose_mevsim

Bilg. Teknikeri / İstanbul

İlk Afiş çalışmam

Alt 21-11-2007 #3
resim yükleme konusunda bir yanlışlık yapmışım. şimdi hazır. yorumlarınızı bekliyorum. İlk Afiş çalışmamİlk Afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
elizah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elizah

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-11-2007 #4
ilk afiş çalışman olmana ragmen fena sayılmaz. bir iki revizeyle daha güzel olabilir.
1) robin wiiliams ın resmi aşağıda kesik ve sert şekilde bitiyor, onu bence yumuşatarak silebilirsin bide suratı çok kırmızı geldi bana
2) Aşağıdaki 3 yatay resim aynı yükseklikte ve genişlikte olabilir.
3) Gövde metninde effect kullanma bence, çalışma zaten yeterince effect içeriyor.
4 ve son sağdaki akan resimler sündürülmüş İlk Afiş çalışmam onları sündürme bence orjin ebatlarından transform yap.

Ellerine sağlık, devamını dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
pseudo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pseudo

Hiç Biri / Çanakkale

Alt 21-11-2007 #5
font seçiminden başlayalım,robin williams yazısı amiga dönemindeki pixel fontları anımsattı bana,yeni başlayan arkadaşların ortak hatası bevel & emboss,drop shadow gibi filtreleri aşırı gereksiz kullanımı,body copy deki yazıdan bevel & emboss u kaldırsan eminim daha okunaklı olacaktır,zemindeki blur u aşırı buldum,afişin etrafındaki fotoları boyutlandırırken formlarını bozmuşsun,artı ceketin bittiği yerdeki fotoları yukarı alsaydın resimlerin üzerine düşmezdi,son olarak "Ölü Ozanlar Derneği" adlı bir başyapıtı vardır bu abinin, o filmin afişini eklemediğin için seni kınıyorumİlk Afiş çalışmam)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afi