ilk afiş calısmam yorumlarınızı beklıyorum.

Afiş Tasarımı - ilk afiş calısmam yorumlarınızı beklıyorum. ...

Radyasyon52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 01-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar bu hayatımda ılk afiş calısmamdır yorumlarınızı ve eksık gorduklerınızı yazmanızı beklıyorum daha yenıyımde...

http://www.upload.gen.tr/resim.php/w..._AFIS.jpg.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 01-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
http://www.upload.gen.tr/resim.php/w..._AFIS.jpg.html
Bu mesajdan alıntı yap

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 03-11-2012 #3
arkdaslar bı yorum yapın barı.ilk afiş calısmam yorumlarınızı beklıyorum. bakıp gecıyonuz sızın dusuncelerınız onemlı ona gore eksıklerı duzeltcem fıkırlerınız..ilk afiş calısmam yorumlarınızı beklıyorum.))
Bu mesajdan alıntı yap
GizeeMm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GizeeMm(25)

Grafiker / Konya

Alt 07-11-2012 #4
Aa aa çok sewimli çok güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
Demetyildiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Demetyildiz(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2012 #5
Yazı tipi çok zor okunan ve gözü yoran bir seçim. Kesinlikle küçük fontlu yazılarda kullanılmaması gerekiyor. Arka plan çok boş kalmış. Bir de Burak Yeter'in etrafındaki ışık çok gereksiz olmuş.

Afişte her zaman sadelik ve mesajı etkin biçimde vermek önemlidir. Afişi gözlemleyen kişiler, afişle maksimum 30 saniye ilgilenirler. Yani tasarımın ilk 3 saniyede izleyiciyi etkilemesi gerekir.

İyi çalışmalar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 07-11-2012 #6
arkadaslar yorumlarınız ıcın cokk tesekkur ederım sımdık uzerınde bıraz daha calıstım ve sonuc olarak bu cıktı sızce bu nasıl.. yorumlarınıZI beklıyorum...

NOT: BU FOTO SIZIN YORUMLARINIZ OKUMADAN ONCE HAZIRLANMISTIR SIZIN EKSIK GORDUGUNUZ YERLERIDE BIR SONRAKI TASARIMLARIMDA DIKKATE ALICAM...
Bu mesajdan alıntı yap

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 07-11-2012 #7
Cok tesekkur ederım dedıgım gıbı bu ılk afıs calısmam sızlerın yorumlarınızla eksıklermı gıdermye calısacam yorumunuz ıcın tesekkur ederım...
Bu mesajdan alıntı yap

Radyasyon52

Bilg. Teknikeri / Ordu

Alt 07-11-2012 #8
Yazı tipi çok zor okunan ve gözü yoran bir seçim. Kesinlikle küçük fontlu yazılarda kullanılmaması gerekiyor. Arka plan çok boş kalmış. Bir de Burak Yeter'in etrafındaki ışık çok gereksiz olmuş.

Afişte her zaman sadelik ve mesajı etkin biçimde vermek önemlidir. Afişi gözlemleyen kişiler, afişle maksimum 30 saniye ilgilenirler. Yani tasarımın ilk 3 saniyede izleyiciyi etkilemesi gerekir.

İyi çalışmalar dilerim...

Cok tesekkur ederım dedıgım gıbı bu ılk afıs calısmam sızlerın yorumlarınızla eksıklermı gıdermye calısacam yorumunuz ıcın tesekkur ederım...
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2012 #9
kardeşim bi kere o parmaklardaki ışıkları kaldır . diğer olarak madem ışık efekti vericeksin .inner shadowla falanda biraz daha oyna biraz daha bulanıkmış gibi olsun çok net ışık yapmıssın.. ve yazı fontunu değiştir daha cafcaflı bir şey yapabilirsin sonuçta dj . background'ada ek olarak bir disko topu koyabilirsin ama ışık saçan cinsinden . alt kısımda bilgi verdiğin kısma bir beyaz bant çekip biraz opacity düşürebilirsin ve üstüne bilgileri yazabilirsin .. bunlarıda yaptıktan sonra tasarım daha güzel bir hale gelcektir kardeşim. başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap