ilk afiş denemem (parti)

Afiş Tasarımı - ilk afiş denemem (parti) Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ilk denemem photoshop ile yaptım gözünüze çarpan bi eksiklik varmı ? veya öneriniz?...

ilk afiş denemem (parti)
lockedby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lockedby

Hiç Biri / Adana

ilk afiş denemem (parti)

Alt 26-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ilk denemem photoshop ile yaptım gözünüze çarpan bi eksiklik varmı ? veya öneriniz?

ilk afiş denemem (parti)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlkse iyi denemeydi. ilk afiş denemem (parti) Font seçiminiz hatalı. Hoş durmamış o fontlar.
Renkleri ben beğendim.
Eli kafasındaki bayan silüeti arada sıkışmış gibi duruyor bu da sizin yazıları yanlış şekilde yerleştirmenizden kaynaklanıyor.
Son olarak niye yatay ? Bu konuda dikey olması daha iyi olur fikrindeyim. Bir daha denemenizi tavsiye ederim. İlk çalışmanızmış güzel. Photoshop derslerini de incelemenizi tavsiye ederim. Başlarken örnek çalışmalar yapmadan kolay ilerleyemezsiniz.
Balığı küçük lokmalarla yutarsak kolay sindiririz, bir kerede yutmaya çalışırsak boğazımızda kalır. ilk afiş denemem (parti)

Kolay gelsin.
Photoshop Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap
MC_HUSAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MC_HUSAM

Grafiker / Kayseri

Alt 26-04-2009 #3
ilk çalışma için başarılı ama fontlar sanki çok biçimsiz duruyor çılgın bi afiş yapıyım derken okunurluğu düşürmüşünüz başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2009 #4
İlkse iyi denemeydi. ilk afiş denemem (parti) Font seçiminiz hatalı. Hoş durmamış o fontlar.
Renkleri ben beğendim.
Eli kafasındaki bayan silüeti arada sıkışmış gibi duruyor bu da sizin yazıları yanlış şekilde yerleştirmenizden kaynaklanıyor.
Son olarak niye yatay ? Bu konuda dikey olması daha iyi olur fikrindeyim. Bir daha denemenizi tavsiye ederim. İlk çalışmanızmış güzel. Photoshop derslerini de incelemenizi tavsiye ederim. Başlarken örnek çalışmalar yapmadan kolay ilerleyemezsiniz.
Balığı küçük lokmalarla yutarsak kolay sindiririz, bir kerede yutmaya çalışırsak boğazımızda kalır. ilk afiş denemem (parti)

Kolay gelsin.
Photoshop Dersleri
katılıyorum d3niz'e yerleştirmelerde problemler var şöyle söylüyeyim sanki bir acelen varmış bir telaş içerisindeymişin ve o şekilde yapmışın çalışmayı tasarım eceleye gelmemelidir.ama ilkçalışmanızmış o açıdan bakarsak güzel ,ama bizim işimizde yorumlamak ilk afiş denemem (parti) emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lockedby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lockedby

Hiç Biri / Adana

Alt 26-04-2009 #5
tesekkurler tekrar derleyip tekrar deniyecem
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 26-04-2009 #6
arkadaşla<r gerekeni sölemişler zaten ama bende ekleyecek olursam daha iyi bi font secimi yapabilirdin. Bide afiş olarak cok mat bi çalışma gibi geldi bana. canlırenklerin renkliliği afişi açmamış. Mat duruyo. Değişik figürler kullanabilirdin .
BAşarılar
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2009 #7
Aynen üsteki arklara katılıyorum.. Ve ilk Deneme için fena olmadıgını söyliyerek.. Bir dahaki deneme çalışmasını ödev ve denemeler formuna açmanızı tavsiye ediyorum ilk afiş denemem (parti)
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-04-2009 #8
Bu bir afiş çalışması mı? Yoksa "deneme yapayım bakalım yapabiliyorum mu..." dediniz?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap