ilk afişim Tekirdağ TURİZM HAFTASI

Afiş Tasarımı - ilk afişim Tekirdağ TURİZM HAFTASI Sponsorlu Bağlantılar...

Alt 13-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 13-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hoş Geldiniz.

resim yüklemek için aşadaki link takip edin. Resim RGB olarak yükleyiniz

[COLOR="DarkOrange"]Foruma resim yüklemek[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
byatalay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byatalay

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2008 #3
Tekirdağ yazısındaki kullandığın font hatalı farketmedin herhalde. R bavulu tutmuyor bavul düştü düşecek haberin olsun. ilk afişim Tekirdağ TURİZM HAFTASI
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 13-07-2008 #4
Tekirdağ yazısındaki kullandığın font hatalı farketmedin herhalde. R bavulu tutmuyor bavul düştü düşecek haberin olsun. ilk afişim Tekirdağ TURİZM HAFTASI
evet onu farkettim ..yorum için tesekkurler...:rofl::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
halilkayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halilkayrak(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-07-2008 #5
Daha eski bi bavula, sanki yapıştırmış gibi resimleri farklı farklı yerleştirmeyi denesen, birde bavuluda aşağıdaki renkler gibi eskitme yapsan rengini, yazı karakterinide değiştirsen daha güzel durucak gibi.. ilk çalışman olmasına rağmen genel anlamda göz yorucu değil .. kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2008 #6
Çalışman çok anlamsız olmuş. Tamam fikir var ama bunu yansıtmakta çok önemlidir sence. Ayrıca arkadaşların yorumlarına katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #7
Çalışman çok anlamsız olmuş. Tamam fikir var ama bunu yansıtmakta çok önemlidir sence. Ayrıca arkadaşların yorumlarına katılıyorum.
BU ILK CALISMAM Arkadasların yorumlarına neye göre katıldıgınızı merak ettim doğrusu.özellikle neye göre anlamsız? ayrıca yolculugu da tam olarak anlattıgına ınanıyorum

ve arkadaslardan da rıca edıyorum lutfen bu işi anlayanlar yorum yapsın..
sacma sapan insanlarla ugrasmak ıstemıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 14-07-2008 #8
canım fikir hoş belki ama en önemli olan seylerden biride bütünlük resimler ayrı ve kopuk kopuk duruyor ve decupe sorunun var ayrıca tipografide öyle resimleri direk koymuşsun aralarında hiç bir kaynaşma yok daha detaylı bilgi istersen bana ö.m. atabilirsin ....

BAŞARILAR
Bu mesajdan alıntı yap
LuNaTiC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

LuNaTiC(34)

Grafiker / İstanbul

Dosya13
Alt 14-07-2008 #9
BU ILK CALISMAM Arkadasların yorumlarına neye göre katıldıgınızı merak ettim doğrusu.özellikle neye göre anlamsız? ayrıca yolculugu da tam olarak anlattıgına ınanıyorum

ve arkadaslardan da rıca edıyorum lutfen bu işi anlayanlar yorum yapsın..
sacma sapan insanlarla ugrasmak ıstemıyorum
Şöyle anlamsız olmuş: Bir yol, üzerinde bir bavul (bozuk bir fonttan sallanan), bavulun tek yüzünde resimler, sol tarafta emanet gibi duran çizgiler, türkçe karakterleri bozulmuş bir başlık... yeter sanırım. Saçma sapan konusuna gelince, lütfen seviyeli cevaplar verelim. Eleştiri almayı kabullenemediği halde çalışmalarını foruma koyanları anlayamıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-07-2008 #10
Şöyle anlamsız olmuş: Bir yol, üzerinde bir bavul (bozuk bir fonttan sallanan), bavulun tek yüzünde resimler, sol tarafta emanet gibi duran çizgiler, türkçe karakterleri bozulmuş bir başlık... yeter sanırım. Saçma sapan konusuna gelince, lütfen seviyeli cevaplar verelim. Eleştiri almayı kabullenemediği halde çalışmalarını foruma koyanları anlayamıyorum.
seviyeli bir sekılde yazarsanız sevıyelı bı sekılde de cvp alırsınız bunda hıç şüphenız olmasın..ayrıca kımse anasının karnından hop dıye deneyımlı dogmuyor ..herseyın bı sürecı var...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
afişim, ilk