İLK AFİŞİM...Yorumlarınızı Bekliyorum

Afiş Tasarımı - İLK AFİŞİM...Yorumlarınızı Bekliyorum ...

FLowDesingeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FLowDesingeR(21)

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Dosya19

Alt 28-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://a1108.hizliresim.com/11/8/28/5426.jpg
Jamboree Club.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 28-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Afiş için daha farklı bir görsel kullanılabilirdi diye düşünüyorum.Ya da en azından boşlukta oturmuyormuş izlenimi vermeyebilirdi.Sağ ayağında yarıda kesilmesi hoş olmamış.

Bazı harflerin noktaları unutulmuş.(COSKUN, SINOP)

Telefon numaralarının 57 ve 0 larını neden farklı renk kullandınız bir anlamı var mı?

Son olarak " Bayram boyunca Dj Coşkun " birbirinden ayrı kalmış diye düşünüyorum.

İlk afişiniz olmasına rağmen güzel iş çıkarmışsınız..Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap
seventh isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seventh

Alt 28-08-2011 #3
Afiş için daha farklı bir görsel kullanılabilirdi diye düşünüyorum.Ya da en azından boşlukta oturmuyormuş izlenimi vermeyebilirdi.Sağ ayağında yarıda kesilmesi hoş olmamış.

Telefon numaralarının 57 ve 0 larını neden farklı renk kullandınız bir anlamı var mı?

Son olarak " Bayram boyunca Dj Coşkun " birbirinden ayrı kalmış diye düşünüyorum.

arkadaşa katılıyorum
ayrıca sol tarafta dikey yazılan yazı biraz aşağıda kalmış ve bu yüzden üst taraf da boşluk oluşmuş
emeğinize sağlık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 29-08-2011 #4
resmin kesimide daha iyi olabilirdi en azından. emeğine sağlık yine de hoş duruyor
Bu mesajdan alıntı yap

FLowDesingeR(21)

Alt 30-08-2011 #5
Öncelikle hepinize teşekkürler..

afişin ışık kısmını acele ile yaptım kaydederken fare yi kaydırmısım.baskıya gittikten sonra fark ettim.57 ve 0 ın farklı olmasını bir amacı yok sadece farklı olsun dedim.Şuana kadar dj isimlerinde nokta olduğunu ne gördün ne de duydum.."Bayram boyunca ve dj coşkun"ayrı olması gerekiyordu. şağ ayağına bi çare bulamadım resim banana sonradan geldi bnim çekimim deildi. (: ilerki çalışmalarım da bunlara çok dikkat edicem...
"SEVENTH"arkadaşım yazını kaydığını şimdi farkettim. (: yorumun için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
kingandcast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kingandcast

Eğitimci / Samsun

Alt 30-08-2011 #6
ilk afişin olmasına rağmen güzell..
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 02-09-2011 #7
Öncelikle hepinize teşekkürler..

afişin ışık kısmını acele ile yaptım kaydederken fare yi kaydırmısım.baskıya gittikten sonra fark ettim.57 ve 0 ın farklı olmasını bir amacı yok sadece farklı olsun dedim.Şuana kadar dj isimlerinde nokta olduğunu ne gördün ne de duydum.."Bayram boyunca ve dj coşkun"ayrı olması gerekiyordu. şağ ayağına bi çare bulamadım resim banana sonradan geldi bnim çekimim deildi. (: ilerki çalışmalarım da bunlara çok dikkat edicem...
"SEVENTH"arkadaşım yazını kaydığını şimdi farkettim. (: yorumun için teşekkürler..
Dj isimlerinin nasıl yazıldığı hakkında bir bilgim yok.Haklı olabilirsin.Ama SINOP'ta olması gerekli diye düşünüyorum.Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

FLowDesingeR(21)

Alt 02-09-2011 #8
Dj isimlerinin nasıl yazıldığı hakkında bir bilgim yok.Haklı olabilirsin.Ama SINOP'ta olması gerekli diye düşünüyorum.Başarılar...
suana kadar hiçç görmedim...
Bu mesajdan alıntı yap