Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...

Ambalaj Tasarımı - Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için... ...

CR0W isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CR0W

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk kez bir ambalaj tasarımı yaptım daha doğrusu ilk kez böyle bir iş geldi bana,
yorumlarınız...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uguryontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguryontucu

Hiç Biri / Erzurum

Alt 16-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selam.

Arkadaşım tipografin bence başarısız. Görsellerde ufak tefek rütuşlar istiyor. Pet plastik yazısı çok zayıf, oradaki yeşil görsel (sanırım logo) karman çorman. Bence daha düzgün işler yapabilirsin. çalışmaya devam
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 16-04-2010 #3
En önemli sorun şu;
Streç Film yazısı büyük ve ön planda olması gerekirken nerdeyse en küçük alanı ona ayırmışsın, buna kesinllikle müdehale etmelisin. En basiti taze bir yaşam için ibareisne ayırdığın yeri Streç Film'e, yaprağıda taze bir yaşam için ibaresine kullanabilirsin. Daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
Yan kapaklar tercihen böyle yerleştirilmez ters olmuş, mevcut ürünleri incelemelisin.
Tipografik yerleşimi bencede gözden geçirmelisin.
Bu mesajdan alıntı yap

CR0W

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2010 #4
yorumlar için teşekkür..
yapcak bişi yok çalışmaya devam Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...
Bu mesajdan alıntı yap
eda b isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eda b

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

Alt 17-04-2010 #5
arkadaşlarıma katılıyorum çalışmaya devamIlk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...
Bu mesajdan alıntı yap
workmedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

workmedya

Hiç Biri / Konya

Alt 17-04-2010 #6
tam 10 metre kısmı olmamış.tam metre 10 gibi okunuyor
Bu mesajdan alıntı yap
cesotti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cesotti

Grafiker / İzmir

Alt 18-04-2010 #7
Kırmızı ve yeşil ağırlıklı görselleri aynı ton zemin ve lekelerle birlikte kullanman çalışmanı karışık göstermiş. Arka plan rengini tekrar düşün.
Üçüncü yüzeyi ters yerleştirirsen her iki taraftan da bakıldığında düz okunmasını ağlarsın.

Bıçak sınırlarına çok yakın çalışmışsın.. Olası bir kesim hatasını düşünüp kırım ve bıçak izlerinden biraz uzaklaşsan iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap

CR0W

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2010 #8
yorumlar için teşekkürlar arkadaşlar zaten şuan iş askıya alındı çünkü firma ismi alamamış Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için... yani banada çalışmayı dahada geliştirmem için gün doğdu
birde açıklama yapayım logo benim eserim değil firma sahipleri getirdi zira böyle ürünler genelde geri dönüşüm plastiğindenmiş falan felan ayriyetten hazırladığım logoları beğenmediler Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...
bu çalışmayı bayaa bi geliştirdim aslında yeni ismiyle görüşlerinize sunmadan önce bir kot giyim etiketi var elimde onub ir sahneye çıkarıp görüşlerinizi alırım tekrar teşekkür görüşler için Ilk ambalaj tasarimim. Pet Plastik Taze bir yaşam için...
Bu mesajdan alıntı yap