İlk Broşür Çalışmam..

Deneme Çalışmalar - İlk Broşür Çalışmam.. Sponsorlu Bağlantılar DIŞ İÇ Reklamcılık okuyorum grafik dersimizde bol resimli bir broşür yapılması istendi daha çok yeniyim ilk çalışmam.. Yorumlarınızı Bekliyorum..:angel:...

İlk Broşür Çalışmam..
BURCUF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BURCUF

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

İlk Broşür Çalışmam..

Alt 23-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

DIŞİlk Broşür Çalışmam..
İÇİlk Broşür Çalışmam..
Reklamcılık okuyorum grafik dersimizde bol resimli bir broşür yapılması istendi daha çok yeniyim ilk çalışmam.. Yorumlarınızı Bekliyorum..:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdogan.34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdogan.34

Grafiker / İstanbul

Alt 24-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlık pek beğendiğimi söyleyemem ve beğenmediklerimi söyleyeyim sana öncelikle bir tasarımda kesinlikle çok değişik font kullanmamanı tavsiye ederim bir diğeri ise biz tasarımcılar tasarımımızı yaparken tasarım payı dediğimiz bir pay vardır onun nedeni ise çalışmanı olacak aksiliklere karşı tetbir almak amaçlı bıraktığımız bir paydır bunada dikkat etmeni öneririm ve bir diğeri çerçevelerine verdiğin gölge efektini diğer resimlere yani ürün fotolarınada vermen gerekirdi söyleyeceklerim bukadar durmak yok yola devam yolun açık olsun
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-01-2010 #3
Sayfa düzeni çok dağınık.Ayrıca fotoğraflara verdiğniz Frame efekti uymamış.Evet çalışmalarda elbette efekt kullanılır,ancak doğru yerde kullanıldığında olumlu sonuç verir.
Mutlaka Görmelisiniz yazısına vermiş olduğunuz efekt de çok sırıtıyor.

Üzerinde biraz daha çalışılmalı.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
brrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brrk

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-01-2010 #4
resimler çok dağınık yerleştirilmiş,yazı fontları olmamış. hiç bi araştırma yapılmadan hazırlanmış gibi biraz daha çalışmanı öneririm. broşür inceleyerek başlamandan fayda var.
Bu mesajdan alıntı yap
BURCUF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BURCUF

Öğrenci (Diğer) / Çanakkale

Alt 25-01-2010 #5
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim,uyarı ve önerilerinizi dikkate alacağım..
Bu ödevden AA aldım (:
Bu mesajdan alıntı yap