ilk bülten sayfam Plan Proje Şube Müdürlüğü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - ilk bülten sayfam Plan Proje Şube Müdürlüğü Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben kurumun faaliyetlerini aylık olarak anlatan 10-15 sayfalık bir mini dergi hazırlıyorum..Daha önce Xra diye bir yazılım ile çalışıyordum..yaklaşık bir haftadır bu sitenin sayesinde indesing yazılımı ile ...

esungur35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esungur35(41)

Hiç Biri

Alt 02-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben kurumun faaliyetlerini aylık olarak anlatan 10-15 sayfalık bir mini dergi hazırlıyorum..Daha önce Xra diye bir yazılım ile çalışıyordum..yaklaşık bir haftadır bu sitenin sayesinde indesing yazılımı ile ilgilenmeye başladım..Şimdi taslak bir sayfa hazırladım..Eleştirilerinize sunarken, küçük birşey sormak istiyorum..Üst bilgi turuncu (plan proje şube...yazılı ) olan ve alt bilgi sarı (izmir orman....yazılı) olan çerçevelerin kenarlarını nasıl siyah çizgiden kurtarırım..Belki çok basit gelebilir size ama ben bulamadım..:worried:Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Not : Sayfa üzerindeki metinler rast gele alınmıştır..Görsel açıdan değerlendiriniz..ilk bülten  sayfam Plan Proje Şube Müdürlüğü
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

burhandmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burhandmr

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazılar sayfa bitmine çok yaklaşmış, yazı bitiminden sonra kesime olan payı biraz daha verirsen iş daha derli toplu görünür. anladığım kadarıyla bu bir dergi sayfası sanırsam, bi dergi sayfası için biraz vasat kalmış, indesing de renk penceresinde cizgi için renk verebileceğin alan var ordan çizgiyi non yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 03-02-2009 #3
bana estetik görünmedi açıkcası
farklı renkler deneyebilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bulten, ilk, mudurlugu, plan, proje, sayfam, sube