ilk çalışmam - cafe&bar

Deneme Çalışmalar - ilk çalışmam - cafe&bar Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar yaptıgım ilk çalışma cafe&bar afiş veya kartvizit olabilir yorumlarınızı bekliyorum...

ilk çalışmam - cafe&bar
cyborg19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cyborg19

Öğrenci (Grafik) / Çorum

ilk çalışmam - cafe&bar

Alt 09-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilk çalışmam - cafe&bar arkadaslar yaptıgım ilk çalışma cafe&bar afiş veya kartvizit olabilirilk çalışmam - cafe&bar yorumlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
başlığınız ve çalışmanız düzeltildi...Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
edcrfv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

edcrfv

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-05-2009 #3
sondaki şarap konulan kadeh gayet iyi ama diğerleri yaşamıyo malesef ve notalar çok göz yoruyor yazıda silik kalmış o karmasanın arasında can cekişiyor onu ordan kurtarmalısın ...bu benim görüşüm..(= ama eline sağlık çalışmalarının devamını diliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 11-05-2009 #4
Bu nasıl bir afiş?
Yapmak için yapılmış bir çalışma olduğu kanısındayım.Araştırmalar yap: Afiş kendine güvenin gelsin illaki ilk çalışmalar başarılı olucak diye kaide yok ama buda olmaz afiş afişte afiş nerde ilk çalışmam - cafe&bar ufacıcık bir başlık font diye tahmin ettiğim yazı seçeneği yanlış çok çalışman gerekir ( Yaptığım yorumlar çalışmanın geneli ile alakalıdır,Yanlış anlamamanı umuyorum) Başarılar.
Bu mesajdan alıntı yap