İlk Çalışmam... Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk Çalışmam... Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi ...

hilmicekic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 28-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar İlçemiz Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi sayfalarını yorumlarınıza sunuyorum.
Dergi henüz bitmedi ama büyük bir bölümü biten birkaç sayfayı sizlerle paylaşıyorum. Oluyorsa devam edeceğimİlk Çalışmam... Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi
Teşekkür ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZirZoop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZirZoop

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
oluyor oluyorİlk Çalışmam... Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi Benim gözüme il resim sağ sayfada çok rengin kulanılmassı oldu onlar biraz göze batiyor daha sade ve şik birseyler olabilir. kolay gele
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 28-03-2009 #3
teşekkür ederim zirZoop
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-03-2009 #4
guzel calisma ama bence cok asiri renk kullanmissiniz. Her sayfa da hemenhemen farkli renkler var, bence cok goz yorucu, ayrica paragraflar resimlere cok yakin biraz daha aralik birakmayi deneyin. Bence yazi renkleri siyah olmalidir. Obur turlu okunmasi gercekten zor, benim gozum cok yoruldu okurken... Bir de cok sutun kullanmissiniz.

Bence bunlari goz onunde bulundurarak tekrar bir uzerinden gecmelisiniz. Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-03-2009 #5
guzel calisma ama bence cok asiri renk kullanmissiniz. Her sayfa da hemenhemen farkli renkler var, bence cok goz yorucu, ayrica paragraflar resimlere cok yakin biraz daha aralik birakmayi deneyin. Bence yazi renkleri siyah olmalidir. Obur turlu okunmasi gercekten zor, benim gozum cok yoruldu okurken... Bir de cok sutun kullanmissiniz.

Bence bunlari goz onunde bulundurarak tekrar bir uzerinden gecmelisiniz. Tesekkurler
Renk konusuna ben de katılıyorum.Aşırı ve gereksiz.Daha sade çalışmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
kopukhasan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kopukhasan

Hiç Biri / Antalya

Alt 28-03-2009 #6
:surprised: renklerin çeşitliliği ve tonlaması ilk göze çarpan nokta :sweating: açıkcası bu detay bana çok itici geldi :sweating:
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 28-03-2009 #7
Teşekkür ederim Poseidon.
Sütunları ikiye mi indirsem acaba. Zaten dergi tam a4 değil. 195x275.
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 28-03-2009 #8
Teşekkür ederim Nİhatbaysal ve Kopukhasan. Önerilerinizi dikkate alacağım. Tabi ben öğretmenim. Grafiker olmayınca ayrıntılı düşünemiyorum.
Kopukhasan bu arada ben de Manavgatlıyımİlk Çalışmam... Milli Eğitimi için yapmış olduğum dergi
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #9
görünüm olarak güzel ama eksiklikleri var görsel açıdan
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 28-03-2009 #10
Teşekkürler kasvera...
Ama eksiklikleri söyleyebilirsen daha dikkatli olmaya çalışırım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları