ilk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması

Kartvizit Tasarımları - ilk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması ...

reci-81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reci-81

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 13-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 13-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk çalışma için çokta kötü değiller...nice ilk çalışmalar gördüm bunlardan biride bendim... ilk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması zamanla her şey yerine oturucaktır... tek çalışma koysaydın keşke yoğunlaşabilseydim...herbirinde birsürü hata var...olması bu aşamada çok doğal... renk uyumu, karakter uyumu, zemin seçimlerin ve materyallerini özenerek seçmemişsin belli... illede resim konulucaksa bu çalışmalara tek ve şık bir nargile sağ taraftan yarım bi şeklilde gösterilebilirdi...zemin tek renk olabilir...ama siyah olmasın derim... velhasıl emeğine sağlık kardeşim...çok daha iyilerine yorum yapabilme güçü bulmak istiyorum bidaki sefere...kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
reci-81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reci-81

Öğrenci (Grafik) / Düzce

Alt 16-03-2010 #3
tesekkurler ...
ya ille nargile olcak denildi bende yaptım böyle
sizce zemin ne renk olmalı ??
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 17-03-2010 #4
ZUCKER in de dediği gibi keşke tek çalışma koysaydın.Hatlar çok fazla.Dolayısıyla hepsini tek tek saymak oldukça uzun zaman alacaktır.Bana kalırsa 1 numara hariç diğerlerini bir kenara koy.Onun üzerine yoğunlaş.
Bu mesajdan alıntı yap
besimira isimli Üye şimdilik offline konumundadır

besimira

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #5
arkadaşlar bende yükleme yapmak istiyorum fakat nasıl yüklencegini bilmiyorum banada yardımcı olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2010 #6
arkadaşlar bende yükleme yapmak istiyorum fakat nasıl yüklencegini bilmiyorum banada yardımcı olurmusunuz?
Forumda değişiklik Kolayca "Resim Yükleme"
sorunuz olursa bi daha konu açarsanız yardımcı olacak arkadaşlar çıkacaktır.tavsiyem forum kurallarını okumanız.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
karaböcek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karaböcek(29)

Hiç Biri / Samsun

Alt 23-03-2010 #7
yaa resim yükleyecegımız site benım bürodaki pc de ve evdeki pc de neden açılmıyor olabılır ?
Bu mesajdan alıntı yap
_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-03-2010 #8
yaa resim yükleyecegımız site benım bürodaki pc de ve evdeki pc de neden açılmıyor olabılır ?
sorunuz hakkında hiç bi fikrim yok.bunun için konu açmanız lazım.kartvizit tasarımları ile ilgili konunun içine başka konu ile ilgili sorular sormayalım.konu açarsanız yardımcı olunacaktır.kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
graf_ipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graf_ipek

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #9
ilk çalışmaya göre hiç fena sayılmaz ilk çalışmanızı vektörel olarak üzerinden çizebilirsiniz o zaman daha sade ve hoş olur diye düşünüyorum.Fon rengini açık kahve tavsiye ederim nargile ve kahve fotoğrafı koymuşsunuz onların üzerinden çizerek vektörele çevirin onlarda çok az daha koyu kahve tonlarda olsun derim ben...Tabii size kalmış benim tavsiyem builk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
denizce87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizce87

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2010 #10
ilk çalışmalar için iyi tabiki ilk çalışmam Nargile Cafe Ehl-i Keyf Kartvizit çalışması
bencede 1 numara üzerinde yoğunlaşsan fena olmaz diğerleri kartvizit için biraz abartılı renkler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları