İlk Çalışmam - Photoshop deneme

Deneme Çalışmalar - İlk Çalışmam - Photoshop deneme ...

The Secret isimli Üye şimdilik offline konumundadır

The Secret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Diğer) / Erzurum

Alt 28-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar photoshopa bir kaç gün önce başladım bait bir ındex yaptım psd dosyasına bakarak yalnışlarımı söylerseniz sevinirim...İnşallah bundan sonra beraberiz İlk Çalışmam - Photoshop deneme

PSD İlk Çalışmam - Photoshop deneme RapidShare: Easy Filehosting
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Grafikerler.net > Adobe > Photoshop > Photoshop Soru ve Sorunlarınız > İlk Çalışmam

Konumlu olan bu dosyanız.. Bir deneme çalışmasıdır bu durumda sor ve sorunlarınız kısmına konmamalı deneme çalışmalarına konmalıdır.. Onu geçtim.. İlk çalışmam nasıl bir başlıktır? Bu ne çalışmasıdır? Başlıkta Ne demene çalışması oldugunu yazmalısınız..

Hadi forumun konumunu geçtik.. Açıklama kısmına bunu nerde kullanıcanız ve ne için yaptıgınız neden yoktur?.. Bu şartlar altında ne insanlar formunuzu gorebilir.. Nede yorum yapabilirler.. Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

The Secret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-04-2009 #3
Forum ve Photoshopta yeni olduğumu belirttttim.Forumda yeni olduğum için yerini bulamadığımdan dolayı buraya attım hem başlık sorularınız diyor bende bir soru sorduğumdan dolayı buraya attım konuyu.

Açıklama neden yapmamışsın diyorsun bunu değerlendirebilecek kapasitede olan arkadaşlarımız zaten indexin ne demek olduğunu biliyorlar.
Başlığım hatalıydı onun için özür dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 28-04-2009 #4
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
burun bu konus size yardımcı olacaktır.İyi Çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

The Secret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 28-04-2009 #5
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
$ımarık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

$ımarık(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-04-2009 #6
Bende öğrenciyim ama bu çalışma bence çok yanlış ...
O beşgenin renkleri farklı olabilir ... Yada arka plan transparan olabilir ...
Göz bakınca bu çalışmaya neyin ne olduğu belli olmuyor ...
Bir zıtlık kazandırman gerekiyor ki ( sanırım web sayfası ) insanlar buna bakınca direk o linkleri görebilmeli ...
Bilmiyorum belkide yanlış düşünüyorum ...
Bu mesajdan alıntı yap
Rıdvan KAYAHAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rıdvan KAYAHAN

Grafiker / Manisa

Alt 28-04-2009 #7
bana pek başarılı bi çalışma gibi gelmedi. Üzgünüm.
Cok mat olmuş
Hatta gereğindende fazla mat.
uraşarak daha güzel paylaşımlar cikarabileceğin kanaatindeyim.
Renk zevkin güzel olmalı.
başarılar.
Tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #8
şimdi öncelikle aramıza hoşgeldin.
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Yukarıda görüğün kurallara göz gezdirmeyi unutma diyerek başlıyorum.
İlk deneme çalışman yanlış yere açılmış durumda,çalışmana gelince ilk calısmanda bayağı bır heyecan hapmış gibisin o heyecanla aklına ne gelıyorsa eklemısın karıstırdıkça karıştırmışın çok göze batıyor anladıgım kadarıyla bu bır web sitesi deneme çalısması,bu turden çalısmaları yapmadan once derım kı ıyıce bır arastırma yap, 3-5 tane web sıtesı arastırmasından sonra daha yenı oldugundan dolayı bır tanesını ornek al ve onu uygulamaya çalıs deneme yap,zamanla tasarımcılıgın gelısıcektır ama hemen tasarladım ben tasarımcıyım deme abılerinin ablalarının kardeslerının ornek calısmalarına bak ve kademe kademe ilerle.yardımcı olmamız gerektıgı yerde bızımle ırtıbata geç emegıne saglık kardesım basarılarının devamını dılıyorum.Çalışmanada tekrardan başla derim.Saygılarımla.
Bu mesajdan alıntı yap

The Secret

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 29-04-2009 #9
http://www.grafikerler.net/uye-ol-gr...ri-t48494.html arkadaşlar bir konu açtım yönetici geçinen bazı arkadaşlar yani memetsoy arkadaşımız konumu silip çöp kutusuna atmışlar.Gerekçeleri ise Forumunun reklamını yapıyorsun demişler.Kendilerini internet kurdu sanıyorlar bilmiyorlarki benim buradan kazandığım iki üç hit bana bir şey kazandırmaz kendileri böyle şeyler yapıyorlarsa onların bildiği şey...Ayrıca site benim değil arkadaşımın...Üçüncüsü ise Millet firmalarının logolarının görselini gösteriyor reklamımı yapıyor oluyorlar...

Ben Grafiklerler.neti farklı bir grafik site sanıyordum.Malesef ki buradada kendini webmaster veya grafiker sanan ama insanların şevklerini kıran insanlar var.Üyeliğimin kaldırılmasını yöneticilere arz ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 29-04-2009 #10
http://www.grafikerler.net/uye-ol-gr...ri-t48494.html arkadaşlar bir konu açtım yönetici geçinen bazı arkadaşlar yani memetsoy arkadaşımız konumu silip çöp kutusuna atmışlar.Gerekçeleri ise Forumunun reklamını yapıyorsun demişler.Kendilerini internet kurdu sanıyorlar bilmiyorlarki benim buradan kazandığım iki üç hit bana bir şey kazandırmaz kendileri böyle şeyler yapıyorlarsa onların bildiği şey...Ayrıca site benim değil arkadaşımın...Üçüncüsü ise Millet firmalarının logolarının görselini gösteriyor reklamımı yapıyor oluyorlar...

Ben Grafiklerler.neti farklı bir grafik site sanıyordum.Malesef ki buradada kendini webmaster veya grafiker sanan ama insanların şevklerini kıran insanlar var.Üyeliğimin kaldırılmasını yöneticilere arz ederim..
Sevgili arkadaşım bu tür uyarılar "Yeniler,Eskiler"her türlü üyelere yapılmıştır.Bu şekilde düzen oturturabiliyorsun.Aynı hatayı ben bir kaç kez yaptım.Bunda darılmaca gücenmece olmaz.Üyeliğinin iptalini ettirmekte aceleci olma derim.Yeni isen gelişmene yardımcı olucak görseller,figürler,siteninPhotoshop Soru ve Sorunlarınız bölümünden ulaşabilirsin.
Senin için örnek link'i aşşağıya ekledim:
Photoshop Dersleri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları