İlk Çalışmam

Deneme Çalışmalar - İlk Çalışmam Sponsorlu Bağlantılar Çok uzun süredir internet,web-tasarım,grafik,oyun yapımı vs. şeylerle ilgilendim grafik konusuna yoğunlaşmaya başladım bu siteyi takip ediyordum ama üye değildim üye de oldum bu şekilde başlıyorum yorumlarınızı alayım...

İlk Çalışmam
vitoria isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vitoria

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

İlk Çalışmam

Alt 11-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Çalışmam

Çok uzun süredir internet,web-tasarım,grafik,oyun yapımı vs. şeylerle ilgilendim grafik konusuna yoğunlaşmaya başladım bu siteyi takip ediyordum ama üye değildim üye de oldum bu şekilde başlıyorum yorumlarınızı alayım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahuramazda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahuramazda(39)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yazı yazmak dışında bir şey yapmamışsın ... harflerin rengini değiştirmekle tasarım yapılmaz ...
Bu mesajdan alıntı yap
BG Gocmen TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BG Gocmen TR

Grafiker / İstanbul

Alt 12-07-2012 #3
Çok itici duruyo, fontlar renkler vs. olmamış malesef
Bu mesajdan alıntı yap
ceylinnaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceylinnaz

Grafiker / Antalya

Alt 12-07-2012 #4
çok çekici olmamış grafiker olmadığın belli olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 12-07-2012 #5
Şimdi öncelikle ne yaptığınızı bilmemiz gereklidir. Bu nedir? Hangi amaçla neden denenmiştir?
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 12-07-2012 #6
Öncelikle aramıza hoşgeldin. Siteden bol bol faydalanacağını düşünüyorum. Gördüğün gibi burası gayet objektif bir mekan. Sert ve acımasız eleştirilere açık ol İlk Çalışmam Ama bunlar da gelişimine faydalı olacaktır umarım. İlk çalışman olması nedeniyle üzerine fazla gitmiyorum İlk Çalışmam Bir yerlerden başlamışsın. Diğer çalışmaları incelemeni tavsiye eder, nice keyifli tasarımlar dilerim İlk Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap