İlk Çalışmam

Web Tasarımı - İlk Çalışmam ...

İlk Çalışmam
mrtcn33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtcn33

Öğrenci (Grafik) / Mersin

ünlem

İlk Çalışmam

Alt 17-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ilk tasarım çalışmam bu işte yeniyim sizinde yorumlarınızı almk istedim eksiklerim neler yapmam gereken neler yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim :smile:
İlk Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

YaLquzaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YaLquzaq(36)

Bilg. Teknikeri / Yurtdışı

Alt 17-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Fanzin mi? Galeri mi yoksa şahsın birisinin zevkine yaptığı bir site mi?

Ciddiyetsiz bir görüntüsü var ilk başta. Renklerle ya da başka bir şeyle ilgili değil. Baktığımda kurumsal kimlik adına hiç bir şey yok. Şirket logosu, slogan, şirket vizyonu hakkında fikir uyandırmalı web siteleri. Şirketlerin kimliğidir bana göre... İlk çalışman olduğu için diğer konular hakkında bir şey demiyorum ama yukarda söylediklerimi iyice bir düşün bence (;
Bu mesajdan alıntı yap
mrtcn33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrtcn33

Öğrenci (Grafik) / Mersin

Alt 17-07-2012 #3
zaten bir şirket adına falan yapmadım .
doğal olarak elimde bir şirketin logosu falanda yok.
tavsiyen için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
beratcks isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beratcks

Ressam / Bursa

Alt 19-07-2012 #4
Şimdi sen bunu müşteriye sunduğunu farzet, direk red alacaksın!
Çünkü bitmemiş bir tasarım, resim ve açıklama diye yazdığın bölgelere temsili birkaç resim ve açıklama girmen gerekir.
Şevkini kırmak veya eleştirmek haddime değil, ilk çalışmam diyorsun zaten! Ama bahsettiğim konu önemli bir konudur!
Yani sen hayalinde o bölgeleri doldurabilirsin belki, güzel olacağını da düşünebilirsin, ama müşteri hayal edemez ve güzel olmayacağını düşünür!
Bu mesajdan alıntı yap