İlk Çalışmam

Web Tasarımı - İlk Çalışmam ...

İlk Çalışmam
tunctolgahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

İlk Çalışmam

Alt 18-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. Nihayet Grafikerler.net sayesinde ilk web çalışmamı yaptım. Çalışmam bi trekking(doğa yürüyüşü, spor) sitesi üzerine oldu. Önceleri Office Publisherde yapmıştım bi çalışma ve hiçte içime sinmemişti. Buyrun çalışma;

İlk Çalışmam

Muhakak ki hatalarım olmuştur, görüşlerinizi yazarsanız çok sevinirim.

Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle Forum kuralarını okumanızı öneririm...Kişisel web sitesi yapmak yasak, bannerınızda ki reklamı silip çalışmanızı öyle yükleyin.(bunun için Düzelt butonunu kullanınız)

ilk çalışmaya ilk yorum benden.

İlk çalışma için hatalarınızdan çok ne yapılmaması konusunda öneride bulunmak olur...bence seçilen konu ve yapılmaya çalışan fena sayılmaz...
Banner fena değil, fontlar kesinlikle değişmeli...birde fontlar resimlerin üstüne çıkmış...Fotoğrafların boyutları eşit değil buda düzensiz bir görüntü yaratmış...Onun dışında;
"Önceleri Office Publisherde yapmıştım bi çalışma " demişsiniz, sanırım bunuda publisher' da yapmışsınız.

Publisherde başlangıç için güzel fakat size diğer web editörlerinide kullanmanızı öneririm.
Örnegin dremweaver hem kod hem tasarım bakımından bir çok faydasını göreceksiniz.

Emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-01-2009 #3
Öncelikle teşekkür ederim. Bunun tamamını PhotoShop'ta yaptım. Ya çok çabuk yaptım bunu yarına öğretmene(Trekking Grup Liderimiz) göstermem gerek ondan basit oldu.

Ayrıca dreamweaver kullanımaya çalışıyordum İlk Çalışmam. Şimdi butonların köprüleme işlemlerini de dreamweaverden yapıcam.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 18-01-2009 #4
Öncelikle teşekkür ederim. Bunun tamamını PhotoShop'ta yaptım. Ya çok çabuk yaptım bunu yarına öğretmene(Trekking Grup Liderimiz) göstermem gerek ondan basit oldu.
Photoshopda yapmışsanız index tasarımı aşamasında biraz daha görsel zevke ağırlık vermelisiniz....Özellikle renk uyumuna dikkat edin ve design' a ağırlık verin.
Yaşınıza göre bakarsak başlangıç için güzel, çalışmaya devam...

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

tunctolgahan(23)

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 18-01-2009 #5
Teşekkür ederim, ileriki zamanlarda yapacağım çalışmalarda söylediklerinizi dikkate alacağım. İlk Çalışmam
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
calismam, ilk