İlk çalışmam..

İllüstrasyon Çalışmaları - İlk çalışmam.. ...

İlk çalışmam..
plenty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

plenty

Hiç Biri / İzmir

İlk çalışmam..

Alt 24-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Corelde ilk çalışmam

İlk çalışmam..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
gayet hoş ve güzel görünüyor.yanlız galiba konuyu yanlış yere açtınız bu çalışmayı corelde yapmışsınız ama illüstrasyon a açmışsınız.ama gayet başarılı olmuş fikrimce devamını dilerimmmm...
Bu mesajdan alıntı yap

plenty

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2009 #3
gayet hoş ve güzel görünüyor.yanlız galiba konuyu yanlış yere açtınız bu çalışmayı corelde yapmışsınız ama illüstrasyon a açmışsınız.ama gayet başarılı olmuş fikrimce devamını dilerimmmm...
Teşekkür ederim beğendiğiniz için. Evet, yanlış oldu, düzeltemedim de kaldı öyle :S
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #4
corel de bunu yapmanız bence büyük bi başarı gerçekten bide vektör haline getirmeden önceki resmide görsek nasıl olduğu hakkında yorumlar daha iyi olur.iyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

plenty

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2009 #5
corel de bunu yapmanız bence büyük bi başarı gerçekten bide vektör haline getirmeden önceki resmide görsek nasıl olduğu hakkında yorumlar daha iyi olur.iyi çalışmalar..

Ben amatörce moda tasarımı ile ilgilenen bir ev hanımıyım, şimdilik!
Corelde çizmek daha avantajlı olduğu için, kendi kendime evde öğrenmeye çalışıyorum.
Vektör halinde derken, nasıl yani, terimleri bilmiyorum da..
Bu mesajdan alıntı yap
sirine24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sirine24(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2009 #6
Bir Corel bağımlısı olarak çok beğendim çalışmanızı.İlerleyen zamanlarda daha da güzel şeyler yapacağınıza inanıyorum.Bende yeni başladım resim çizmeye corelde hemen konunuza merakla baktım.
Emeğinize sağlık İlk çalışmam.. süpper olmuşİlk çalışmam..
Bu mesajdan alıntı yap

plenty

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2009 #7
Bir Corel bağımlısı olarak çok beğendim çalışmanızı.İlerleyen zamanlarda daha da güzel şeyler yapacağınıza inanıyorum.Bende yeni başladım resim çizmeye corelde hemen konunuza merakla baktım.
Emeğinize sağlık İlk çalışmam.. süpper olmuşİlk çalışmam..
Teşekkür ederim canım İlk çalışmam..
Bu mesajdan alıntı yap

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-10-2009 #8
yani demek istediğim belirli bi resim üzerinden mi çizdiniz yoksa kendi kendinize mi demek isedğim buydu ama dediğim gibi çok başarılı olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 24-10-2009 #9
valla gayet iyi olmuş. lakin birazdaha cesarete ihtiyınız var. Neden derseniz renkleri koyu kullanmaya çekinmişsiniz. Çekinmeyin cesur olun ve beyaz zeminde çiziminizin bağırmasına izin verin.

Birde dikkat ettim hiç gradiend kullanmamışsınız. bu bir yönden iyi aslında. şöyle iyi daha ayrıntılı gölge ve ışık çizmenizi sağlar. ama yinede boyut katmak için kullanmanız lazım. özelliklede corelde alan renklendirmesi gayet gelişmiş durumda. yüzeye göre şekillendirip nokkta renklendirmesi çok güçlü bir program. Bütün nimetlerinden faydalanmazınız şiddetle öneririm ben her ne kadar kullanmasamdaİlk çalışmam..
Bu mesajdan alıntı yap

plenty

Hiç Biri / İzmir

Alt 24-10-2009 #10
yani demek istediğim belirli bi resim üzerinden mi çizdiniz yoksa kendi kendinize mi demek isedğim buydu ama dediğim gibi çok başarılı olmuş

Evet, resim üzerinden çizdim.
Bundan sonra slüetlerimi bu şekilde hazırlamayı düşünüyorum, daha pratik ve daha başarılı oluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları