İlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum)

Deneme Çalışmalar - İlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum) ...

asdasdaerk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Dosya19

Alt 05-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk çalışmam bu yorumlarınız bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yorum yapmak için resmi bekliyor olacağım İlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum)

Foruma resim yüklemek
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 05-04-2010 #3
yorum yapmak için resmi bekliyor olacağım İlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum)

Foruma resim yüklemek
dalgınlığıma gelmiş hemen yüklüyorum İlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
N.design isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N.design(32)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-04-2010 #4
ilk gözüme çarpan yazılar oluyor fazla efekt kullanmışsın ayrıca görselin çok küçük ....yüklemişsin
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 05-04-2010 #5
ilk gözüme çarpan yazılar oluyor fazla efekt kullanmışsın ayrıca görselin çok küçük ....yüklemişsin
adamın logosu böyleydi ben sadece gölge efekti verdim. Yorumun için teşekkür ederim. adres ve iş yeri sahibinin adını mozaikledim. Reklamı buraya verdiğimden dolayı bir sorun çıkmasın diye böyle birşeyi yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
ucurum22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ucurum22

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 05-04-2010 #6
Dostum bol bol örnekleri karıştır.
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 06-04-2010 #7
Dostum bol bol örnekleri karıştır.
derken ???
Bu mesajdan alıntı yap
hunterboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hunterboy

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #8
İlk çalışma dışında elle tutulur bir yanı yok.
Hiç emek verilmemiş gibi, biraz daha uğraşırsan daha iyisini yapacağını biliyorum.
Emeğine sağlıkİlk Çalışmam (Yorumlarınızı Bekliyorum)
Bu mesajdan alıntı yap
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #9
adamın logosu böyleydi ben sadece gölge efekti verdim. Yorumun için teşekkür ederim. adres ve iş yeri sahibinin adını mozaikledim. Reklamı buraya verdiğimden dolayı bir sorun çıkmasın diye böyle birşeyi yaptım
öncelikle emeğine sağlık
ilk işin için şuan yaşanan sıkıntılar gayet normal

fakat işten anlamayan insanlar der ki biz grafikerlere "bütün gün bilgisayar başında takılıyorsunuz"
bu ve bu gibi saçma cümlelerle küçümser çok kolay bir işimiz olduğunu sanır fakat keşke herşey sandıkları gibi olsa.

mesela senin çalışmanda "logo böyleydi ben napim" mantığı belki ilk iş için normal ama zamanla bunun böyle yürümediğini göreceksin.
bu gibi sorunlarda mecburuz yeniden yapıyoruz yeniliyoruz logolarını eğer ki onlar bize işin kaliteli ve baskı halini veremiyorsa...
haricinde yorumlaya bileceğim pek birşey yok zaten çalışma bir görsel ve üzerindeki logodan ibaret olduğu için.

hoş geldin aramıza başarılar diliyorum
Bu mesajdan alıntı yap

asdasdaerk

Grafiker / Hatay

Alt 06-04-2010 #10
öncelikle emeğine sağlık
ilk işin için şuan yaşanan sıkıntılar gayet normal

fakat işten anlamayan insanlar der ki biz grafikerlere "bütün gün bilgisayar başında takılıyorsunuz"
bu ve bu gibi saçma cümlelerle küçümser çok kolay bir işimiz olduğunu sanır fakat keşke herşey sandıkları gibi olsa.

mesela senin çalışmanda "logo böyleydi ben napim" mantığı belki ilk iş için normal ama zamanla bunun böyle yürümediğini göreceksin.
bu gibi sorunlarda mecburuz yeniden yapıyoruz yeniliyoruz logolarını eğer ki onlar bize işin kaliteli ve baskı halini veremiyorsa...
haricinde yorumlaya bileceğim pek birşey yok zaten çalışma bir görsel ve üzerindeki logodan ibaret olduğu için.

hoş geldin aramıza başarılar diliyorum
güzel yorumun için teşekkür ediyorum. Ama adamın logosu böyle efektli kenarları girintili çıkıntılı. Onu düz hale getirmek sakıncalı olmazmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları