İlk css calışmam (deneme amaçlı)

Web Tasarımı - İlk css calışmam (deneme amaçlı) ...

el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

css yi ögrenmeye yeni yeni baslıyorum ve ilk olarak deneme amaçlı yaptıgım css calışmama iyi kötü yorumlarınız beklioyrum..not:calışmada herhangi bir konsept yok sadece deneme amaçlı oldugunu vurgulamak isterim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

myekran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myekran

Webmaster / Konya

Alt 22-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CSS ile çalışırken standartaları biliyorusnuzdur eğer bilmiyorsanız ben yine hatırlatayım, üst kısım, alt kısım, yan menüler, ve içerik kısmından oluşur.
Sizin üst ve alt kısım uyumsuz olmuş yani bir sitede bunlar doğru orantılı olur..
İçerik kısmı ise yan menüden üst ve alt kısımdan renk olrak ayrılmış gibi duruyor, buraya bir tablo yaparak tablonun border kısımlarına renk vererek hoş bir görüntü sağlayabilirisniz..
Yine ilk çalışmanız olmasına rağmen iyi bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 22-09-2008 #3
CSS ile çalışırken standartaları biliyorusnuzdur eğer bilmiyorsanız ben yine hatırlatayım, üst kısım, alt kısım, yan menüler, ve içerik kısmından oluşur.
Sizin üst ve alt kısım uyumsuz olmuş yani bir sitede bunlar doğru orantılı olur..
İçerik kısmı ise yan menüden üst ve alt kısımdan renk olrak ayrılmış gibi duruyor, buraya bir tablo yaparak tablonun border kısımlarına renk vererek hoş bir görüntü sağlayabilirisniz..
Yine ilk çalışmanız olmasına rağmen iyi bir çalışma...
baktıgım bütün derslerde senin vedigin örnekler yani altkısım,üstkısım,içeril,yanmenu...standart olduklarıı bilmiyordum ama ögrendim tskler...dedigim gibi daha yeni ögreniyorum dogaçlaam bir calışma oldu ama dediklerini kesinlikle göz önünde bulundurucam...tskler ögretici yorumun icin
Bu mesajdan alıntı yap
myekran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

myekran

Webmaster / Konya

Alt 22-09-2008 #4
CSS için Fatih Hayrioğlu'nun CSS kitabını ve sitesini önerebilirim..
Link burdan eğer yasaklanırsa Google'dan bulursun İlk css calışmam (deneme amaçlı)

Rapid
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-09-2008 #5
cok tskler İlk css calışmam (deneme amaçlı)
Bu mesajdan alıntı yap

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 25-09-2008 #6

dersler dogrultusunda bu cıktı arkdslar en son olarak
Bu mesajdan alıntı yap
broken_wings isimli Üye şimdilik offline konumundadır

broken_wings

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-09-2008 #7
Bende kitabı vardı.Faydalı olur sanırsam..Teşekkürler İlk css calışmam (deneme amaçlı)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
amaçlı, çalışmam, css, deneme, ilk