İlk defa tablet kullanımı

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - İlk defa tablet kullanımı ...

Smyrnamed isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Smyrnamed(27)

Grafiker / İzmir

Dosya23

Alt 17-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlk defa tablet kullanacağım. Fakat tanıdığım bazı grafikerler ekranı göremeyeceğin bir tablet alacaksan hiç alma dedi. Ben de wacom un cintiq serisinden almayı düşündüm. Eh fiyatlar tuzlu. Onu illa alacağım ama sizce öncesinde kendimi daha uygun fiyatlı bir tablet geliştirmeli miyim? Eğer geliştirmeli isem bu hangisi ile olmalı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 17-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bazı tanıdığınız grafikerlerin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bir kaide olmuş.

Siz tablet kullanımına ihtiyacınız doğrultusunda ve hedeflediğiniz geleceğinize zemin olacak şekilde seçiniz. Eğer hobi maksatlı çizim veya benzeri çalışmalar kullanacaksanız elbetteki bunun için yüksek ücret ödememeli sadece bilgisayarın bir aparatı gibi görüp ona göre bu tabletlerden almalısınız.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 25-03-2014 #3
İlk defa tablet kullanacağım. Fakat tanıdığım bazı grafikerler ekranı göremeyeceğin bir tablet alacaksan hiç alma dedi. Ben de wacom un cintiq serisinden almayı düşündüm. Eh fiyatlar tuzlu. Onu illa alacağım ama sizce öncesinde kendimi daha uygun fiyatlı bir tablet geliştirmeli miyim? Eğer geliştirmeli isem bu hangisi ile olmalı?
Aslında ilk başlarda yüksek performanslı bir ürün kullanmanın lüzmu yok. Çünkü ultio'nun da bahsettiği gibi bu işten kişisel bir kar durumu, veya meslek ihtiyacınız yok ise basit ve kamyaya düşenlerden edinmeniz mümkün.

Misal
Uc-Logic Lapazz H640 Hot-Key A6 Grafik Tablet (UCH640)
KDV Dahil : 167,30 TL | Peşin fiyatına 6 x 27,88 TL

Bütçenizi zorlamaz, tableti kullanmayı, basınç durumunu ve tepkimelerini çözersiniz. İşinize yaramıyor ise verdiğiniz paraya da üzülmezsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafik tablet önerisi, tablet, yeni grafik tablet, öneri