İlk Denemelerim

Deneme Çalışmalar - İlk Denemelerim Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır photoshopla ilgileniyorum. Kendimce birkaç deneme yaptım. Yeni başlayan biri olarak sizin yorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Vakit ayırıp bakarsanız minnettar kalırım....

İlk Denemelerim
Salamander isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Salamander

Webmaster / Ankara

İlk Denemelerim

Alt 21-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar yaklaşık 2-3 haftadır photoshopla ilgileniyorum. Kendimce birkaç deneme yaptım. Yeni başlayan biri olarak sizin yorum ve tavsiyelerinize ihtiyacım var. Vakit ayırıp bakarsanız minnettar kalırım.

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fareliadam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fareliadam

Grafiker / İstanbul

Alt 21-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence sen adobe illustrator öğren bu çizimler o programda yapılır.
ilüstrasyona yeteneğin var gibi...
Bu mesajdan alıntı yap

Salamander

Webmaster / Ankara

Teşekkürler

Alt 22-04-2012 #3
bence sen adobe illustrator öğren bu çizimler o programda yapılır.
ilüstrasyona yeteneğin var gibi...
Öncelikle çalışmalarımı incelediğiniz için çok teşekkür ederim. Ben web yazılım yapıyorum. Yazılımın yanı sıra web siteleri için dizayn da yapmak istiyorum bunun için de bana photoshop önerdiler. İllustratoru da öğrenmek istiyorum ama bu alanda yeni olduğum için photoshopla başladım. Tekrardan teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-04-2012 #4
Ai yi ikinci planda öğrenebilirsiniz. Yapcağınız web tasarımında Ps, Ai den daha kolaylık sağlar. Nitekim web tasarımı Ps işidir. Gölgeleme, tonlama olarak iyi başlamışsınız. (3. resim hariç İlk Denemelerim ) Bu linkten birkaç çalışma incelemelisiniz. Neyin nasıl olması gerektiğine buradan bakabilirsiz. Dersler içinse google'a photoshop tutorial yazmanız yeterli. Artık kaynak sıkıntısı yok İlk Denemelerim kolay gelsin

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 22-04-2012 #5
Ai yi ikinci planda öğrenebilirsiniz. Yapcağınız web tasarımında Ps, Ai den daha kolaylık sağlar. Nitekim web tasarımı Ps işidir. Gölgeleme, tonlama olarak iyi başlamışsınız. (3. resim hariç İlk Denemelerim ) Bu linkten birkaç çalışma incelemelisiniz. Neyin nasıl olması gerektiğine buradan bakabilirsiz. Dersler içinse google'a photoshop tutorial yazmanız yeterli. Artık kaynak sıkıntısı yok İlk Denemelerim kolay gelsin
Sizin de söylediğiniz gibi Ps daha öncelikli gibi geliyor bana da. Umarım zamanla daha da aktif kullanabilirim. Linkteki ve sizin yapmış olduğunuz örneklere göz atınca daha ilerleyecek çok yolum olduğunu bir kez daha gördüm(Özellikle duvar saatini çok sevdim). Yorumunuz için teşekkürler. İlerleyen zamanlarda daha güzel çalışmalar yapabilirim umarım.
Bu mesajdan alıntı yap
ewray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ewray

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-04-2012 #6
PS daha öncelikli olabilirama web sitesinin grafik tasarımından değil kurumsal çalışmalardan daha çok kazanabilirsin.. Arkadaşalrın dediğin gibi İllustrasyone yönel hızlı bi şekilde, yeteneğini kıskanmadım değil.
Bu mesajdan alıntı yap

Salamander

Webmaster / Ankara

Alt 24-04-2012 #7
PS daha öncelikli olabilirama web sitesinin grafik tasarımından değil kurumsal çalışmalardan daha çok kazanabilirsin.. Arkadaşalrın dediğin gibi İllustrasyone yönel hızlı bi şekilde, yeteneğini kıskanmadım değil.
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Asıl uğraştığım şey web programlama. Bunun yanında bana lazım olan grafikleri de kendim tasarlayabilmek istiyorum. Bu nedenle uğraşıyorum grafik tasarımla. Ps konusuna kendime yetecek kadar hakim olamadan Ai ile ilgilenemeyeceğim korkarım. Ancak Ps den sonra ilk işim olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap