İlk Denemelerim

Ambalaj Tasarımı - İlk Denemelerim Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar,ambalaj tasarımında ikinci günüm diyeyim daha o kadar yeniyim yani Bişeyler yapmaya ve eksiklerimi siz ustaların gözünde gidermeye karar verdim.Kaysı nektarı photoshoptan çıkattığım jpeglen upload olmadığı için ...

İlk Denemelerim
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

İlk Denemelerim

Alt 13-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,ambalaj tasarımında ikinci günüm diyeyim daha o kadar yeniyim yaniİlk DenemelerimBişeyler yapmaya ve eksiklerimi siz ustaların gözünde gidermeye karar verdim.Kaysı nektarı photoshoptan çıkattığım jpeglen upload olmadığı için opasitesini biraz düşürerek görüşlerinze sundum.İyi ve olumsuz tüm eleştirileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mc_mrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mc_mrt

Hiç Biri / Samsun

Alt 13-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer Ambalaj Tasarımı Yapacaksan Bazı Ürünlerin Ambalajlarını İnceleyerek Başlaya Bilirsin Çünki Ambalajların Bazı Standartları Vardır. Ve Biraz da Görsel İletişim Hakkında Bilgi Almalısın ki Bir Ürünün Ambalajının Deyim Yerindeyse AL BENİSİ Olmalı Yani Renk Ve şekillerin Anlamları ve İnsan Üzerindeki Etkileri Falan. Bunlara Dikkat Edersen Daha Başarılı Olabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 14-11-2007 #3
Yorumun için teşekkür ederim mc_mrt.Dediklerini dikkate alacağım mutlaka amacım en kötüden en deyil belki ama iyiye doğru çıkmak sürekli kötüde saymak değil.
Bu mesajdan alıntı yap
quick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quick

Öğrenci (Grafik) / Kahramanmaraş

Alt 15-11-2007 #4
çikolatada tasarımında çikolata fotoğrafını çok küçük kullanmışsın ve renkler biraz daha canlı olmalı. 2. çalışma için fotoğrafların çok netsiz görünüyor daha kaliteli olursa daha güzel olacaktır.

ambalaj tasarım ürünün satımında can alıcı noktadır, çünkü müşteriyi çeken ambalajıdır görselliğidir. bunun içinde ilk dikkati çeken ürün fotoğrafı olacaktır onun için daha kaliteli ve daha güzel fotoğraflar kullanmanı öneririm İlk Denemelerim

emeğine sağlık
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
tasariman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tasariman(48)

Grafiker / Bursa

Alt 15-11-2007 #5
Ambalaj tasarımı pek yapmadım ama ben tasarımlarımda 1. 2. 3. öncelik sırasına koyar 1. ye satılan ürünün vatandaş tarafından görüldüğünde anında algılanması ve dikkat çekmesi gerektiğine inanıyorum. Çalışmaları yaparken müşteri gözü ile bak. Başarılar dilerim.
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 16-11-2007 #6
quick ve tasariman dostlarım yorumlarınızın beni daha iyiye götürceene eminim ürünlerin canlı olmadığı gerçekten büyük bir hata imiş daha dikkat ederek bu iştende sıyrılcam inş.
Bunlarında hepsinde cmyk 300 dpi çalıştım umarım ambalaj tasarımların gerekli kural budur.

İlk Denemelerim

İlk Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
runilk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

runilk

Grafiker / Trabzon

Alt 16-11-2007 #7
gelecek vaadediyorsun.Profosyonel anlamda deneyime ihtiyacın var.daha profosyonel işlere bak. başlangıç olarak burayı dene .www.istockphoto.com ordaki işler ve fotolar bayağa işine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 18-11-2007 #8
Sağolasın üstadım mutlaka inceleyeceğim o siteyide teşekkür ederimİlk Denemelerim

Bir parfüm ambalajı üstünde çalıştım umarım bişeye benzemiştir.:PBayan versiyonuda yolda...İlk Denemelerim

İlk Denemelerim
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 20-11-2007 #9
Bir parfüm ambalajı üstünde çalıştım umarım bişeye benzemiştir.:PBayan versiyonuda yolda...İlk Denemelerim

İlk Denemelerim
Resim firma tarafından mı çekildi. Yoksa siz mi çektiniz yada çektirdiniz. Eğer öyle değilse telif hakları doğacaktır. Bilginize...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 20-11-2007 #10
Resmi internette google görseller kısmından buldum bir forum oyununda "herkes üstekine bir sevgili bulsun" başlığı altında bir üyenin üstteki arkadaşına oyun maksatlı yakıştırdığı sevgili resmi.Tasarım tamamiyle görsel amaçlıdır hiçbir ticari faliyette kullanmıyacağım eğer yinede problem çıkarıcaksa mesajı silebilirsiniz.Teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ambalaj tasarimi