İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :) ...

ogulcanhakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ogulcanhakan

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Dosya19

Alt 16-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarınızı bekliyorum İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :)

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yorumlarınızı bekliyorum İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :)
Herhangi bir dergiye para verip veya arkadaşlarınızdan ödünç alıp incelemenizi ve hatalarınızı, kompozisyon eksikliğini, vurgulamalarınızın yersizliği ve düzensizliği ile renk seçim hatalarınızı kendiniz görmenizi tavsiye ediyorum.

Yılmayın inceleyerek ve uygulamaya çalışarak aynen devam..
Bu mesajdan alıntı yap

ogulcanhakan

Alt 18-08-2012 #3
Herhangi bir dergiye para verip veya arkadaşlarınızdan ödünç alıp incelemenizi ve hatalarınızı, kompozisyon eksikliğini, vurgulamalarınızın yersizliği ve düzensizliği ile renk seçim hatalarınızı kendiniz görmenizi tavsiye ediyorum.

Yılmayın inceleyerek ve uygulamaya çalışarak aynen devam..

Sözünüzü dinledim İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :) ve bir calısma daha yaptım upload ederim isterseniz
Bu mesajdan alıntı yap

ogulcanhakan

Alt 18-08-2012 #4

BUYRUN İlk Dergi Ön arka kapak tasarımım Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler.. :)
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2012 #5

BUYRUN

Yerleşimde bi sıkıntı var. Ayrıca sınırlara çok yakın çalışmışsın baskıdan sonra kesim sırasında sınıra yakın yazılardan tıraşlanabilir. Bir diğer şey ise gölgeler. Özellikle tarihteki gölgeye bakarsak nasıl da boğduğunu rahatça görebiliriz. Kullanılan görsel koyu tonlarda, yazılar koyu tonlarda, bir de onlara koyu gölge verince çalışma amatörleşmiş. Size önerilerim şunlardır; Arkaplanı değiştirin ya da rengini açın, font sayısını düşürün, yazılar bi hareket istiyor ama ne yapılabilir bilmiyorum. O bilgisayarın başında olup çalışmanın gidişatına göre yapmak gerek. Örnekleri inceleyin eminim ilham alacaksınız. Bu işler ilhamla başlıyor, daha nice sonra kendi tarzınızı yakalıyosunuz. Başarılar diliyorum, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
cnnylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cnnylcn

Grafiker / Hatay

Alt 22-08-2012 #6
karışık!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 25-08-2012 #7
kullndığınız fotoğrafların kenarı iyi temizlenmemiş vee o kenarları biraz yumuşatman qerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap