İlk Edius Projem

Edius - İlk Edius Projem Sponsorlu Bağlantılar http://vimeo.com/26234810 İlk edius projem arkadaşlar . Eleştirilerinizi bekliyorum.....

İlk Edius Projem
kor99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kor99

Hiç Biri / İstanbul

İlk Edius Projem

Alt 11-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

http://vimeo.com/26234810

İlk edius projem arkadaşlar . Eleştirilerinizi bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kor99

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
43 kere görüntülenipte tek bir eleştirinin olmaması güzel tabii. Teşekkürler yardımlarınız için.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 13-07-2011 #3
43 kere görüntülenipte tek bir eleştirinin olmaması güzel tabii. Teşekkürler yardımlarınız için.
birde şu açıdan düşün; insanlar izledikten sonra eleştirilecek birşey bulamamış buda yapan için iyi bir gelişmedir.
Bu mesajdan alıntı yap
mrt.a isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrt.a

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 13-07-2011 #4
poyrazhan55 cok dogru soyluyor yaklasik 2 saat once bende seyrettim neyi elestirmem gerekiyor diye dusundum kendi kendime filmin fragmani ni hazir almisin koymusun diyede dusunmedim diyil hani İlk Edius Projem
Bu mesajdan alıntı yap
madchoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madchoice

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / İzmir

Alt 13-07-2011 #5
Ben de bir kaç defa Edius kurdum bilgisayarıma ama bir tad alamadım programdan. Premiere alışkanlığından mı nedir...onu da bilemiyorum. Bu da benim, tamamını Adobe grubunda yaptığım bir çalışma
http://vimeo.com/12694842
Bu mesajdan alıntı yap

kor99

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2011 #6
yok daha nelerİlk Edius Projem filmin full halini montajlayıp, kurgulayıp yaptım fragmanı o yönden bir problem yok yani.. teşekkürlerİlk Edius Projem

bu arada reklam filmi gayet eğlenceli eline sağlık madchoice .
Bu mesajdan alıntı yap

kor99

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2011 #7
bu arada poyrazhan55 hocam sizin derslerinizle başladım edius'a. Emeğiniz için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
poyrazhan55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyrazhan55

Yetkili

Fotoğrafçı / Kocaeli

Alt 13-07-2011 #8
bu arada poyrazhan55 hocam sizin derslerinizle başladım edius'a. Emeğiniz için teşekkürler.
sağol güzel kardeşim, bu arada vide kurgu çalışman çok sade ve hoş olmuş gerçekten şunu unutmamalıyız kurgu demek hep aşırı efeckt kullanarak şaşalı geçişlerle süslemek değildir önemli olan anlatmak istediğimiz konuyu en iyi şekilde karşıdaki izleyiciye anlatabilmek ve bunu izlerken sıkmadan izlemesini sağlayabilmektir bu bazen bol efeckt ile kurgulanmış olabileceği gibi çok sade geçişlerle de olabilir önemli olan dediğim gibi amacımıza ulaşmaktır. önümüzdeki günlerde pasaport alınması ile ilgili bir çalışma yapacağım emniyete gelen insanların izlemesi için ayrıca internet sitemizdende insanlara izletmeyi düşünüyoruz burda amacımız pasaport alacak kişinin neler yapması ve yapmaması gereken hatalar olacak bu kurguda mesela çok az efeckt kullanacağım çünkü amacım insanlara geçiş seyrettirmek değil bilgilendirmek.

Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap