ilk gazete deneyimim Inter Sport

QuarkXPress - ilk gazete deneyimim Inter Sport ...

nolopy66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nolopy66

Sanat Yn. / Çankırı

Alt 20-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu işe başlayalı 1 ay olmadı bi değerlendirir misiniz?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Baran35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Baran35

Grafiker / İzmir

Alt 22-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
güzel diebiliriz .. ilk gazete deneyimim Inter Sport braz daha ugrasırsan ii işler ckara bilirsn ilk gazete deneyimim Inter Sport
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-02-2010 #3
çok güzel bembeyaz sayfalar ilk gazete deneyimim Inter Sport (görselleri yükle de görelim bari)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

nolopy66

Sanat Yn. / Çankırı

Alt 23-02-2010 #4
çok güzel bembeyaz sayfalar ilk gazete deneyimim Inter Sport (görselleri yükle de görelim bari)
arkadaşım sanırım espiri yaptın fakat algılayamadım. başlıkta ilk gazete deneyimim yazıyor dünyaca ünlü grafiker yazmıyor. Eksik yönlerimi söyleyip güzel bir üslupla uyara bilirsin. Ama uyarmana gerek yok anladığım kadarıyla sen çok iyi biliyorsun bu işi benim gibi amatörlere yorum yazmana bile değmez arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
kurtçoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurtçoban(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-02-2010 #5
Anladığım kadarıyla ki görülende o, bir magazin gazetesi tasarlıyorsun. Bolca dekupeli fotoğraf kullanmak lazım olur magazin sayfalarında, güzel olur ve sende kullanmışsın zaten ama dekupelerin kötü yanı boşluk kalmasıdır. Senin logonda boşluklu bunun için logonu çerçeveye alsan daha iyi olabilir, tabi göreceli birşey bu. Zeminlerini hep tek renk kullanmışsın gradient kullansan çok hoş olur canlı renklerle felan. Bunun yanında siyah zemin kullanma derim ben, nedenine gelince; zaten hep gece fotoğrafları olacak gazetende bunun için karanlık fotolar olacak siyah zeminde iyice gömülüyo fotoğraflar. Turkuaz rengininde çok yakıstığını söyleyemeyeceğim. ana renkleri kullanmalısın bence. Çok olumsuz yazdım gibi görünüyor olabilir ama ufak birkaç değişiklikle bunları ortadan kaldırabilirsin. Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-02-2010 #6
arkadaşım sanırım espiri yaptın fakat algılayamadım. başlıkta ilk gazete deneyimim yazıyor dünyaca ünlü grafiker yazmıyor. Eksik yönlerimi söyleyip güzel bir üslupla uyara bilirsin. Ama uyarmana gerek yok anladığım kadarıyla sen çok iyi biliyorsun bu işi benim gibi amatörlere yorum yazmana bile değmez arkadaşım
Gülmeme neden olan detayları paylaşmak ve işinize katkıda bulunmak üzereydim ki "titr" inizi gördüm. Tüm yazacaklarım uçtu o anda aklımdan ve aşağıda yazacaklarım onların yerini aldı ilk gazete deneyimim Inter Sport
Bu işe yeni başladım demişsiniz. Hangi işe? Sanat Yönetmeni misiniz? Eğer öyleyseniz bu estetik algıyla nasıl Sanat Yönetmeni oldunuz? Aynı zamanda da Grafiker misiniz? Son ihtimal, 1 ayda sizi bu mertebeye getiren şirket veya ajans şu an ne durumda? Anlamadım. İlginçlikler silsilesi..

Ha bir de fazla alıngan davranmayın bence.
(Umarım benim mesajıma da alınmazsınız?)
Bu mesajdan alıntı yap

nolopy66

Sanat Yn. / Çankırı

Alt 25-02-2010 #7
peki .
Bu mesajdan alıntı yap
MagiC_She58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MagiC_She58(32)

Grafiker / Kayseri

Alt 25-02-2010 #8
biras karışık ama ben yinede begendim.eline saglıkilk gazete deneyimim Inter Sport bunları illustratorde mi yapıosun?*
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-02-2010 #9
anlamadığım birşey daha var "ilk gazete deneyimim inter sport" diye başlık açmışsınız
gazetenin ismi magazin alanya mı inter sport mu (burnuma inter sport reklamı kokusu geliyor)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-02-2010 #10
bu arada görseli görünmüyordu zannedersem ben baktığımda yüklenmemişti sadece espri yapmıştım (genelde bu sitede yapılır bunlar) alınganlık göstermene üzüldüm doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları