Ilk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın

İllüstrasyon Çalışmaları - Ilk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın Sponsorlu Bağlantılar Kullanılan Program : Photoshop CS2 - CS3 ( + Mouse ) Süre : Çooook uzun zaman :sweating: Hazır brush : Kiprik-kaş-saç-zemindeki çiçek deseni (Henüz kıl-tüy çizimlerini yapabilecek cesaretim ...

-a-l-t-a-y- isimli Üye şimdilik offline konumundadır

-a-l-t-a-y-(29)

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanılan Program : Photoshop CS2 - CS3 ( + Mouse )
Süre : Çooook uzun zaman :sweating:
Hazır brush : Kiprik-kaş-saç-zemindeki çiçek deseni (Henüz kıl-tüy çizimlerini yapabilecek cesaretim yok :smileIlk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designerkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerkan(36)

Grafiker / Gaziantep

Alt 27-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilkse çok ama çok güzel derim. ne denir başkaIlk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2009 #3
Tebrik ederim çok başarılı olmuş. Kolllara yani vücuda biraz daha belirgin şekilde gölge ışık vermelisin.
Saç illustaryona başlayanlar için hep sıkıntı olmuştur. Buna bende dahil Ilk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın
Forumda saç çizimi dersleri var onları inceleyip antreman yapmaya başlamalısın Ilk illüstrasyon çalışmam - kırmızılı kadın
İstediksen sonra başarırsın. Eline sağlık, devamını bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 27-06-2009 #4
bu alanda usta değilim ama sol omuzla sağ omuz arasında ufak bi orantı sorunu var gibi yada bana öyle geldi bilemiyorum ama güzel olmuş tebrik ediyorum başarılarınızın devamını dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 27-06-2009 #5
anatomini oturması için kol lara ve yüze daha fazla ışık gölge vermelisin bence onun dışında çok güsel
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #6
eline sağlık çok iyi bencede bende bu tarz çalışmalara devam etmeyi hedefliyorum iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
ponti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ponti(33)

Hiç Biri / Ankara

Alt 27-06-2009 #7
Eline sağlık ilk çalışma için çok hoş fakat saç sanki brush gibi geldi bana.Yanılıyormuyum acaba?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-06-2009 #8
Çalışmanı tek bozan şey, bazı yerlerde sert bazı yerlerde yumuşak brushla gölgelendirme yapman..
Dekolte kısmı ve kollar gibi.. İlerliyen zamanlarda başarılı işler olucaktır.Aynen devam..
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #9
Gayet başarılı tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-06-2009 #10
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları