ilk illüstrasyon denemem ...

İllüstrasyon Çalışmaları - ilk illüstrasyon denemem ... Sponsorlu Bağlantılar Bu kadar güzel çalışmalarınız karşısında dayanamadım bende denedim photoshopta mausla çizdim......

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu kadar güzel çalışmalarınız karşısında dayanamadım bende denedim ilk illüstrasyon denemem ...
photoshopta mausla çizdim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 08-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
paylasımın için tesekkurler.bişeylere heveslenip yapman çok guzel.ama sanki figurde anatomık bozukluklar var.çok rahatsız edıcı duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-10-2008 #3
Yorumun için teşekkürler Yasemin.Aslında aceleyle yaptım bende farkındayım, ama yinede paylaşmak istedim...İlk denemem olduğu için mazur görün.. birde mausla ilk defa çizdim kaleme benzemiyor ilk illüstrasyon denemem ...
Bu mesajdan alıntı yap
Rüveyda SALIK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüveyda SALIK

MissGraphic

Grafiker / Bursa

Alt 08-10-2008 #4
Sevgili filiz anatomik kusurların farkındaysan, nasıl olması gerektiğini de biliyorsundur. ilk illüstrasyon denemem ...
O yüzden acele etmeden çalış, burda yayınlamak tabiki sana birşeyler öğretecektir ama önce özen. ilk illüstrasyon denemem ...

Ellerine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 08-10-2008 #5
ilk deneme için güzel tabi bozukluklar var ben de mause ile çalışıyorum ama photoshop değil vektörel çalışıyorum.ilk başlarken referans kullanırsan çabuk alışırsın ama devam et bence güzel gidiyor
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-10-2008 #6
Sevgili filiz anatomik kusurların farkındaysan, nasıl olması gerektiğini de biliyorsundur. ilk illüstrasyon denemem ...
O yüzden acele etmeden çalış, burda yayınlamak tabiki sana birşeyler öğretecektir ama önce özen. ilk illüstrasyon denemem ...

Ellerine sağlık.

Yorumun için teşekkürler ...İlk denemede sabırsızlandım galiba bitsin diye:smile:
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-10-2008 #7
ilk deneme için güzel tabi bozukluklar var ben de mause ile çalışıyorum ama photoshop değil vektörel çalışıyorum.ilk başlarken referans kullanırsan çabuk alışırsın ama devam et bence güzel gidiyor

Teşekkürler Fairylike moral oldun :angel:

Önerinide göze alıyorum yol göstermen iyi oldu. Birbirimizden öğrenicek çok şey var ...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2008 #8
emeğine sağlık diğer arkadaşlareımda söylemişler anatomik yapı çok önemli biraz desenle ilgili araştırma yapman faydalı olabilir
Bu mesajdan alıntı yap

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 08-10-2008 #9
emeğine sağlık diğer arkadaşlareımda söylemişler anatomik yapı çok önemli biraz desenle ilgili araştırma yapman faydalı olabilir
Yorumun için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nur

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-10-2008 #10
böyle anlarda kendi yaptığımız ilk çalışmayı hatırlayıp onunla kıyaslamayı daha doğru buluyorum. bu iş azim işi ve ben ilk çalışma olarak bi ışık görüyorum. sevdiğim renkleri kullanman ve gölgelendirme çabaların bence güzel.diğer eksiklerde yaptıkça, elin alıştıkça düzelecek mevzular. ikinci çalışmanı sabırsızlıkla bekliyorum.eminim çok daha güzel bir iş çıkacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
denemem, ilk, illüstrasyon