İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D

Deneme Çalışmalar - İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D ...

d3niz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum.
Dedim bi' yerden başlamak lazım bakalım ne yapabileceğim? İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Ortaya bu çıktı. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Referans yok . PSCS2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 28-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hangi programda yaptın canım bilgide verseydin keşke. Refernas kullandınmı ?
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2009 #3
Hangi programda yaptın canım bilgide verseydin keşke. Refernas kullandınmı ?
İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Yazdım şimdi. Hayır referans kullanmadım. İyi mi görünüyor? :surprised:
Bu mesajdan alıntı yap
Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 28-05-2009 #4
Madem sende bu işe merak sardım bizim gibi o zaman öğreneceksin İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Tabiki başlangıç için güzel, ama daha güzelinide yapabilirsin. İlk önce forumda photoshop bölümündeki illustarsyon derslerini inceleyek başla. Yüz, saç ve göz çizim dersleri mevcut.
Onları incelediğinde detay vermeyi öğreniceksin. Çünkü gölge ve ışık kullanman gerekiyor. Kolay gelsin canım İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Bu mesajdan alıntı yap
bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-05-2009 #5
Haklısın bir yerden başlamak gerek tabiikiİlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Çalışmanın eksiklerinden söz etmicem önemli olan başlamaya karar vermiş olman.Başarılarİlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2009 #6
Madem sende bu işe merak sardım bizim gibi o zaman öğreneceksin İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Tabiki başlangıç için güzel, ama daha güzelinide yapabilirsin. İlk önce forumda photoshop bölümündeki illustarsyon derslerini inceleyek başla. Yüz, saç ve göz çizim dersleri mevcut.
Onları incelediğinde detay vermeyi öğreniceksin. Çünkü gölge ve ışık kullanman gerekiyor. Kolay gelsin canım İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Çok teşekkür ederim. Bir tane çilek dersi vardı Deniz'in [blueden] onla başlamıştım ama onu derse bakarak yapmıştım. Bu da sadece acaba ne yapabilirim diye yaptığım bir çalışmaydı. Çok meraklıyımdır gerçekten. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Teşekkür ederim canım benim sana da kolay gelsin. :rofl:

Haklısın bir yerden başlamak gerek tabiikiİlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Çalışmanın eksiklerinden söz etmicem önemli olan başlamaya karar vermiş olman.Başarılarİlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Evet teşekkür ederim. Dümdüz çizdim zaten hiç dolgu gölge yok, farkındayım. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Bu mesajdan alıntı yap
qrand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qrand(35)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 29-05-2009 #7
ilk olduğu için başarılı buldum, gelecek vaadediyosun eline sağlık =)
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #8
ilk olduğu için başarılı buldum, gelecek vaadediyosun eline sağlık =)
Teşekkür ederim. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 29-05-2009 #9
Denizcim beni çok mutlu ettin.
Bir tek tavsiyede bulunmak istiyorum. Çizime başlamadan önce muhakak taze gözlemlerle gözlerini doldur. Bu başarılı gözlemler sana doğru çizgiyi muhakkak verir.
Emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

d3niz

UI Pilot

Grafiker / İstanbul

Alt 29-05-2009 #10
Denizcim beni çok mutlu ettin.
Bir tek tavsiyede bulunmak istiyorum. Çizime başlamadan önce muhakak taze gözlemlerle gözlerini doldur. Bu başarılı gözlemler sana doğru çizgiyi muhakkak verir.
Emeğine sağlık
Teşekkür ederim. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Aynen öyle yapacağım. İyi çalışmaları izlemeden güzel şeyler yapmamı beklemem anlamsız olur zaten. İlk illustrasyonum - Bayan pembiş :D Sizleri seviyorum. :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
illustrasyon