İlk Illustrator Çalışmam

Deneme Çalışmalar - İlk Illustrator Çalışmam ...

İlk Illustrator Çalışmam
mevlud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevlud

Öğrenci (Diğer) / Isparta

İlk Illustrator Çalışmam

Alt 07-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendim için bir logo çalışması hatalarımı söylerseniz çok sevinirim İlk Illustrator Çalışmam Logo çalışmam için tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yusufvevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufvevo

Fotoğrafçı / İstanbul

Boyut ve görüntü hatalı

Alt 07-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba dostum,
Öncelikle Logo 'yu beğendim ama bu Logo resmi sana Facebook,Twitter,Youtube,Pinterest,İnstagram hesaplarında Profil fotoğrafı yaparken hiç hoş durmayacak İlk Illustrator Çalışmam bunu düzeltmenin en iyi yolu 500x500 boyutunda 300dpi olarak açtığın çalışmada düz olarak koymak olacak profil fotoğrafı için ama yan koyarsan da olur o senin tercihine kalmış İlk Illustrator Çalışmam

Not:
Bu fotoğrafı sadece görüntü yüklediğinde güzel durur ama boyutu hatalı onun dışında işe yaramaz (görüntü işe yaramaz Logo'yu kullanmaya devam et.
Bu mesajdan alıntı yap
mevlud isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mevlud

Öğrenci (Diğer) / Isparta

Alt 07-05-2015 #3
Kardeşim sağolasın önerin için fakat ben bunu facebook, twitter veya instagram için değil sadece kendimi geliştireyim diye tasarladım. Elimde vektörel hali var sadece buraya yüklenmesi kolay olsun diye boyutunu küçülttüm ama yorummun için ayrıca teşekkürlerİlk Illustrator Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap