İlk İllustratör Çalışmam...

Deneme Çalışmalar - İlk İllustratör Çalışmam... Sponsorlu Bağlantılar Programı ilk açtığımda yaptığım bir çalışma.Önceden hiçbir özelliğini bilmediğim bir programdı İllustratör... Ancak bazı kafama takıla şeyler var. Örneğin;İlustratörde video görüntüsü oluşturabiliyormuyuz.. Birde 3D görüntü nasıl alınabiliyor.. Teşekkürler......

MeRtCaNkAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeRtCaNkAn

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Programı ilk açtığımda yaptığım bir çalışma.Önceden hiçbir özelliğini bilmediğim bir programdı İllustratör... Ancak bazı kafama takıla şeyler var. Örneğin;İlustratörde video görüntüsü oluşturabiliyormuyuz.. Birde 3D görüntü nasıl alınabiliyor..
Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 24-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (*)

(*) Madde-29: Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durumlarda konuları ve mesajları kilitlenen ya da silinen üyelerin site yönetiminden açıklama bekleme hakları bulunmamaktadır.

Konu başlığınızın, forum kurallarına aykırı olduğunu hatırlatmakla beraber; çalışmanızın neye benzediğini/benzetilmek istediğini anlayamadım! Paylaşımlarınızın devamı dileğiyle...
Bu mesajdan alıntı yap
MeRtCaNkAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MeRtCaNkAn

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 24-03-2010 #3
Ben yaptığım bu davranıştan ve Forum Kurallarına uymayışımdan dolayı Forumdan ve Üyelerinden özür diliyorum. Bir daha olmayacağını temin ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap