ilk insert denemem

Deneme Çalışmalar - ilk insert denemem ...

ilk insert denemem
bayramadim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

ilk insert denemem

Alt 15-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar
herhangi bir corel dersi yada kursu görmedim amatörüm ve grafiker değilim sadece kendi mağazamda yapacağımız kampanyanın hazırlığını yaptım ilk defa corel kullanıyorum takıldığım yerlerde grafikerler.net sitemizden dersler kısmından arayıp isteğimi uyguladım

baştan şunu söylemek istiyorum ben fotoğraf çekmeyi ve bilgisayar üzerinden birşeyler yapmayı seviyorum ve hobi olarak görüyorum bu yüzden böyle bir çalışma yapmak istedim yoksa grafiker arkadaşlarıma saygı duyuyorum ve mesleklerinde gözüm yok ilk insert denememilk insert denemem

bazı taşmalar ve simetri hataları var fiyatlarda bunlar değil tabi ilk insert denemem
ben sabırsızlandım ve sizlerin beğenisine sundum eleştiri ve yorumlarını bekliyorum
teşekkürler...
ilk insert denemem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk insert denemem

buda arka sayfası
Bu mesajdan alıntı yap
öFg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

öFg

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 15-07-2012 #3
Beyefendi, 2-3 defa photoshop, corel açıp kapatmak belli ki sizi de birşeyler hazırlamaya sürüklemiş. Fakat bilmeniz gerekir ki önemli olan resimleri, yazıları oraya yerleştirmek değildir. Önemli olan; renk uyumu, kompozisyon, denge, oran-orantı, tipografi vs... dir. Bunların doğru kullanımı "İyi Tasarımı" oluşturur. Tabi ki bunları doğru kullanmak, eğitim ve tecrübe ister. Bu da "EMEK"tir.
Bu ülkede herkes, sorumlu olduğu işi yapmadıkça herhangi bir ilerleme sağlanamaz. Tasarımcılık çoğu kişiye göre boş iştir. Bu yüzden tasarıma para vermek o kişilerin zoruna gider. Bu da onları farklı arayışlara sokar.
"Kendin Pişir Kendin Ye" misali değildir tasarım.

Sizin tasarımınıza gelince, olması gerektiği gibi olmuş işte. Hayırlı İşler...
Bu mesajdan alıntı yap
sweetsoul76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sweetsoul76

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2012 #4
Arkadaşımızın hevesini kırmayalım ilk insert denemem

Dostum çalışmana gelince..Son derece amatör bir çalışma çıkarmışsın ama tabii bu senin henüz yeni olman dolayısıyla böyle.Daha çok yol katetmen gerekiyor çalışmalarının iyi olması için.Yine de heves etmişsin madem bu işe o zaman peşinden koş.Bol bol incele,araştır,örneklere bak ve program öğren.Naçizane tavsiyem budur.Biz de bu yolardan geçtik.Sen de istiyorsan zamanla amatörlüğü aşacak ve bu örneğe kendin de çok güleceksin ilk insert denemem

Başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #5
Arkadaşımızın hevesini kırmayalım ilk insert denemem

Dostum çalışmana gelince..Son derece amatör bir çalışma çıkarmışsın ama tabii bu senin henüz yeni olman dolayısıyla böyle.Daha çok yol katetmen gerekiyor çalışmalarının iyi olması için.Yine de heves etmişsin madem bu işe o zaman peşinden koş.Bol bol incele,araştır,örneklere bak ve program öğren.Naçizane tavsiyem budur.Biz de bu yolardan geçtik.Sen de istiyorsan zamanla amatörlüğü aşacak ve bu örneğe kendin de çok güleceksin ilk insert denemem

Başarılar dilerim..
yapıcı eleştirileriniz için çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #6
Beyefendi, 2-3 defa photoshop, corel açıp kapatmak belli ki sizi de birşeyler hazırlamaya sürüklemiş. Fakat bilmeniz gerekir ki önemli olan resimleri, yazıları oraya yerleştirmek değildir. Önemli olan; renk uyumu, kompozisyon, denge, oran-orantı, tipografi vs... dir. Bunların doğru kullanımı "İyi Tasarımı" oluşturur. Tabi ki bunları doğru kullanmak, eğitim ve tecrübe ister. Bu da "EMEK"tir.
Bu ülkede herkes, sorumlu olduğu işi yapmadıkça herhangi bir ilerleme sağlanamaz. Tasarımcılık çoğu kişiye göre boş iştir. Bu yüzden tasarıma para vermek o kişilerin zoruna gider. Bu da onları farklı arayışlara sokar.
"Kendin Pişir Kendin Ye" misali değildir tasarım.

Sizin tasarımınıza gelince, olması gerektiği gibi olmuş işte. Hayırlı İşler...

yukarıda şunu yazmışım
baştan şunu söylemek istiyorum ben fotoğraf çekmeyi ve bilgisayar üzerinden birşeyler yapmayı seviyorum ve hobi olarak görüyorum bu yüzden böyle bir çalışma yapmak istedim yoksa grafiker arkadaşlarıma saygı duyuyorum ve mesleklerinde gözüm yok

benim fotoğraf çekme hevesim ve bilgisayar hevesim var ve hobi olarak görüyorum orda yazdığım gibi zaten kimsenin işinde parasında gözüm yok
bu iş baskıya gitmeden önce matbaya değil yine ajansımıza gidecek ve ben yine para ödeyecem parayla alakalı yapılmış bir hareket değil
kaldiki grafiker arkadaşlara saygı duydugumuda yazmısım tabi siz nasıl anlarsanız.....
Bu mesajdan alıntı yap
mertayik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertayik

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-07-2012 #7
sizin gibi hobi olarak yapan arkadaslar icin guzel olmus profesyonel acidan yoruma bile gerek yok dekupe olayina hic gimemisin belli ilk insert denemem cok kirici elestirilere gerek yok gelistirilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap

bayramadim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-07-2012 #8
sizin gibi hobi olarak yapan arkadaslar icin guzel olmus profesyonel acidan yoruma bile gerek yok dekupe olayina hic gimemisin belli ilk insert denemem cok kirici elestirilere gerek yok gelistirilebilir.

teşekkür ediyorum
profesyonel açıdan değerlendirirseniz zaten sınıfta kalacağımı bende biliyorum ilk insert denemem
buraya attığım resimden sonra dekupe yaptım ilk insert denemem
Bu mesajdan alıntı yap
cheri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cheri

Grafiker / İstanbul

Alt 08-09-2012 #9
merhaba arkadaşlar
herhangi bir corel dersi yada kursu görmedim amatörüm ve grafiker değilim sadece kendi mağazamda yapacağımız kampanyanın hazırlığını yaptım ilk defa corel kullanıyorum takıldığım yerlerde grafikerler.net sitemizden dersler kısmından arayıp isteğimi uyguladım

baştan şunu söylemek istiyorum ben fotoğraf çekmeyi ve bilgisayar üzerinden birşeyler yapmayı seviyorum ve hobi olarak görüyorum bu yüzden böyle bir çalışma yapmak istedim yoksa grafiker arkadaşlarıma saygı duyuyorum ve mesleklerinde gözüm yok ilk insert denememilk insert denemem

bazı taşmalar ve simetri hataları var fiyatlarda bunlar değil tabi ilk insert denemem
ben sabırsızlandım ve sizlerin beğenisine sundum eleştiri ve yorumlarını bekliyorum
teşekkürler...
ilk insert denemem
Grafikerlikte gözün olsa bile sende ışık yok ilk insert denemem o başlıktaki fontlar öylemi olur ya ilk insert denemem ilk insert denemem
Bu mesajdan alıntı yap
Ahmet Gezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ahmet Gezer

Grafiker / İzmir

Alt 08-09-2012 #10
cheri sen nasıl bir andavalsın yahu ne biçim yorum o 300 yıllık grafik üstadı mısın sen? Grafikerler analarının karnından mesleki bilgiyle mi doğuyor? formun içinde meslek olarak yapan bir sürü gereksiz adam var sen kalkmışsın bu benim hobim diyen belli ki yaptığı işi burada sergileyerek doğruluğunu ölçmek isteyen adama saçma sapan yorum yapmışsın adabı var herşeyin bu nedir ya.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları