ilk işim yorumlar lütfen

Logo Tasarımları - ilk işim yorumlar lütfen ...

ilk işim yorumlar lütfen
Lothlorien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

ilk işim yorumlar lütfen

Alt 19-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba 2 günlük grafikerim aşırı ilgi duyduğum bir iş ve 2 gündür uyumadan bişeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu logoyu corelx5 ile yaptım umarım beğenirsiniz yorumlarınızı alabilirmiyim.

ilk işim yorumlar lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazı karakteri ve reklamın m'si çok kötü ...
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 19-04-2012 #3
m harfindeki espriyi anlayamadım ? yazı karakterini değiştirmenizi öneririrm ilk işim yorumlar lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #4
anladım yazı karakterine müdahale ederim sıkıntı yok onun dışında genel olarak hoş bir görüntüsü varmıdır acepilk işim yorumlar lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-04-2012 #5
Arkadaşlar merhaba 2 günlük grafikerim aşırı ilgi duyduğum bir iş ve 2 gündür uyumadan bişeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu logoyu corelx5 ile yaptım umarım beğenirsiniz yorumlarınızı alabilirmiyim.

ilk işim yorumlar lütfen
Arada uyuman gerekiyor. Hırs iyidir fakat kafayı zinde tutmak, bolca araştırmak, aaa bu program ne güzel haydi bir şeyler yapayım demen önce neyin nasıl yapıldığını, logonun nedir? logonun amacı nedir? logonun yapılışları ve ifadelerini iyice araştırman gerekir.

Bol şans..Bu işe devam etmenin yegane yolu bolca araştırmak ve bolca uygulamak..

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-04-2012 #6

ilk işim yorumlar lütfen
Bu serbest bir çalışma umarım yani bundan kazanç sağlamayacaksınız.
İki günde grafiker olmak büyük bir sorun ve benim kafamda soru işareti.
Çalışmada kullandığınız yuvarlak ne işe yarıyor anlayamadım
O kadar büyük bir yuvarlağın içinde firmanın ismini yazmak çok fazla sakıncalı ve doğru bir durum değil.
yazı karakteri olarak da kötü bir seçim yapmışsınız farklı denemeler yapmanızda fayda var.
Kolay gelsin

Logotype çeşitleri

Markayı ayırt etmenin yolu: Renk

Buraya göz atmanızı öneririm
Bu mesajdan alıntı yap

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #7
yorumlarınız için teşekkür ederim. tabiki serbest bir çalışma karvizit yapıcaktım logo olsun istedim üzerinde bunu yaptım az buçuk bilgimle yoksa tabiki iyi grafikerim oldum bittim gibi bir modda değilim dediğiniz gibi daha ilk merdivene tırmanmaya çalışıyorum önümde çok merdiven varilk işim yorumlar lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 19-04-2012 #8
yorumlarınız için teşekkür ederim. tabiki serbest bir çalışma karvizit yapıcaktım logo olsun istedim üzerinde bunu yaptım az buçuk bilgimle yoksa tabiki iyi grafikerim oldum bittim gibi bir modda değilim dediğiniz gibi daha ilk merdivene tırmanmaya çalışıyorum önümde çok merdiven varilk işim yorumlar lütfen
iki günde grafiker olup iş aramaya başlayan bile var onun için bu soruyu sormuştum.
Size verdiğim linkleri incelemenizi öneririm gerçekten yararlı ve çalışmalara başlamadan önce dikkat etmemiz gereken noktalar var.
Tabi günümüzde bunları çalışma yaparken hatırlamıyoruz bile ama yapılması ve izlenilmesi gereken yol temel tasarımla başlar.
Bu mesajdan alıntı yap

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #9
teşekkür ederim. Yok iş arama modunda değilim direk bu sektöre girip tepe taklak olmayı düşünmüyorumilk işim yorumlar lütfen abim matbacı öncelikle ona gelen basit olan işleri yaparak yavaş yavaş kendimi alıştırmayı planlıyorum. sonra zamanla işleri ağırlaştırarak kendimi geliştirerek ilerlemeyi planlıyorum inş. ölede olur tabi bu sürede sizlerdende öğreneceğim çok şey varilk işim yorumlar lütfen paylaştıklarınızı okumuştum öncedende tekrar üzerinden geçtim ve evet şunları kaçırmışım dedim direk ilk işim yorumlar lütfen
Bu mesajdan alıntı yap

Lothlorien

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2012 #10
peki bir sorum olacak sizce photoshoptamı yoksa coreldemi kendmi daha çok geliştirmeliyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
corel, logo, tasarım