İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ

Karakalem - İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ ...

delux_74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delux_74

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 19-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sizinle yaptığım çalışmaların ilklerinden bir kısmını paylaşmak istiyorum. Ben sonradan hata taraması yapmıştım ama sizinde yorumlarınızda elbetteki değerlidir. Yorumlarınızı eksik etmeyin emiİlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
Pc den Adobe photoshop dan amatörce çizdim wolkswagen Golf. Lastikler, farlar, aynalar ve camlar hariç tümünü kendim çizdim. Tabiki hayal gücümden değil. Sadece gerçeğin üstünden çizdim. Elimi alıştırmak için. Yazı da hazır font.
bunuda bir site için yapmıştım. Ortadaki yüz Avril Lavigne İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ Geri kalan herşey başka şeylerden esinlenerek full kendim çizdim.
bunun çizim olduğunu söyliyemem. Photoshopun efeklerinden yararlandım. Ama sonuçta buda bir tasarım.
Lisede dersteyken karalamıştımİlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
Teknik kusurlardan hala kurtulabilmiş değilim
1.
2. :. Birşeyler yapmaya çalıştık işte. Parmakla efek vermeyide o an birisinden görmüştüm. Hırs yaptım ben senden daha iyisini yaparım diye. İşte bu çıktı. Bileğim kağıtla temas etmeseydi daha temiz görünüşlü olacaktı.İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
İlk olarak çizdiğim denilebilir. Merak ettim nasıl yapabiliyorum diye. Bende aldım A4 kağıdı açtım pc den resmi 3 saat sonrada bitti..İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
Tekniklerden mahrum olduğum için bu kadar kötü göründüğünü söyleyebilrim. Ama zaten 3 boyutlu çizimimi geliştirmek için yaptığım çalışmalardandı.. Acemiceİlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
Bir tane daha...
bunun konumuzla alakası yok ama göstermeden edemedimİlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ

Ustalarım söyleyin bakalım. Ben bu yaşıma kadar kimseden ne tavsiye nede eğitim aldım. Sadece gerçeğe bakarak aynısını çizmeye çalışarak buraya kadar anca gelebildim. Teknik bilgiden mahrumum. Eğer sizler hatalarım hakkında bilgi verirseniz ben umuyorum ki sadece bana değil burada bunları gören tüm acemilere de yardımcı olmuş olacaksınız. İlk Karakalem çalışmalarım:. BAKINIZ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yolcu.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yolcu..

Öğrenci (Diğer) / Kayseri

Alt 19-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
karakaleme yeni başlayan biriysen,güzel çalışmalar..
ama;bazı yerlerde orantı hataların var.bakarak çiziyorsun,biraz daha dikkat etmelisin.bazı yerleri özenmeden geçmişsin.kolay gelsein..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bakiniz, çalışmalarım, ilk, karakalem