İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn

Kartvizit Tasarımları - İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaslar.. ilk kartvizit çalışmamı yaptım.. Sizce Başarılımı? Photoshop kullandım. Yorumlarınız için tşk ederim.....

bysoyletmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bysoyletmez

Sanat Yn. / İstanbul

Dosya16

Alt 18-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaslar..
ilk kartvizit çalışmamı yaptım..
Sizce Başarılımı?

Photoshop kullandım.

Yorumlarınız için tşk ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafishop isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafishop

Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kartvizitin çok koyu bunun üzerine beyaz yazıların kullanmışsın bu güzel ama gölge vermen işi bozmuş ve gri geçişli degrade kullanmışsın buda kötü İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn
Yani eğer kartın siyah ise onun üzerine son derece açık renkler kullanmalısın ki koyu ve açık renkleri dengelesin.
Kartın 4 köşesindeki yuvarlak ve kareler kalıcakmı yoksa sunum içinmi?
Eğer öyle değil ise onları kaldırmalısın zira çok gereksiz olmuşlar.
İnsan ilk çalışmalarında elinden geldiği kadar bütün detayları efektleri kullanmak istiyor evet İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn Ama bu çok yanlış. Sade tasarımlarıda incelemelisin. Tek bir çizgi ile bile harikalar yaratılabiliyor.

Kısacası bu kart özel bir tasarım değil ama kullanılmazda değil.
İllede bunun üzerinden düzeltme yapılması gerekirse o aşırı verdiğin gölgeleri ve yazıların üzerindeki gradientleri kaldırmalısın.
Bu mesajdan alıntı yap
bysoyletmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bysoyletmez

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-07-2012 #3
Yorumunuz için Tşk ederim.
Uyarılarınızı dikkate alacağım tşkler İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn
Bu mesajdan alıntı yap
ftuncdemir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ftuncdemir

Fotoğrafçı / Ankara

Dosya19
Alt 18-07-2012 #4
Kartvizitin çok koyu bunun üzerine beyaz yazıların kullanmışsın bu güzel ama gölge vermen işi bozmuş ve gri geçişli degrade kullanmışsın buda kötü İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn
Yani eğer kartın siyah ise onun üzerine son derece açık renkler kullanmalısın ki koyu ve açık renkleri dengelesin.
Kartın 4 köşesindeki yuvarlak ve kareler kalıcakmı yoksa sunum içinmi?
Eğer öyle değil ise onları kaldırmalısın zira çok gereksiz olmuşlar.
İnsan ilk çalışmalarında elinden geldiği kadar bütün detayları efektleri kullanmak istiyor evet İlk Kartvizit Çalışmam- Altın Taş Dizayn Ama bu çok yanlış. Sade tasarımlarıda incelemelisin. Tek bir çizgi ile bile harikalar yaratılabiliyor.

Kısacası bu kart özel bir tasarım değil ama kullanılmazda değil.
İllede bunun üzerinden düzeltme yapılması gerekirse o aşırı verdiğin gölgeleri ve yazıların üzerindeki gradientleri kaldırmalısın.

Söylenecek Birşey Bırakmamışsın.. (::angel:
Bu mesajdan alıntı yap