ilk kartvizit çalışmam NAZAR SBS & ÖSS Hazırlık Eğitim Merkezi

Deneme Çalışmalar - ilk kartvizit çalışmam NAZAR SBS & ÖSS Hazırlık Eğitim Merkezi ...

canjan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canjan

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 20-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

herkese merhabalar;
corel drawı kısa bi süre önce grafikerler.net sitesinde tanıdım ve kendi matbaa işlerimizi hazırlama sürecinde işe ilk olarak kartvizitten başladım .Yorum ve önerilerinizi bekliyorum teşekürler
numaralar tamamen hayalidir ilk kartvizit çalışmam NAZAR SBS & ÖSS Hazırlık Eğitim Merkezi

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 20-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sitemize hoş geldiniz!..

Konunuz Deneme Çalışmalar başlığına taşınmıştır, Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 20-01-2010 #3
Grafik tasarım için sadece programı tanımak ve kullanmak yetmiyor.Tasarım kabiliyeti ve hayal gücünüzün de kuvvetli olması gerekiyor.Bu da bol bol araştırma yaparak gelişir.Size tavsiyem gerek kartvizit gerekse diğer tasarımlarda işe başlamadan önce detaylı bir araştırma yapın.Yapacağınız tasarımla ilgili daha önce ne tür çalışmalar yapılmış iyice inceleyip ona göre kendinize bir konsept hazırlayın.
Bu mesajdan alıntı yap
maniethic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maniethic

Grafiker / Ankara

Alt 20-01-2010 #4
Grafik tasarım için sadece programı tanımak ve kullanmak yetmiyor.Tasarım kabiliyeti ve hayal gücünüzün de kuvvetli olması gerekiyor.Bu da bol bol araştırma yaparak gelişir.Size tavsiyem gerek kartvizit gerekse diğer tasarımlarda işe başlamadan önce detaylı bir araştırma yapın.Yapacağınız tasarımla ilgili daha önce ne tür çalışmalar yapılmış iyice inceleyip ona göre kendinize bir konsept hazırlayın.
hayatımda hiçbişeye bu kadar katılmamıştımilk kartvizit çalışmam NAZAR SBS & ÖSS Hazırlık Eğitim Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
canjan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canjan

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 20-01-2010 #5
teşekkür ediyorum arkadaşlar inş zamanla daha iyi çalışmalarda yapacağım ilk kartvizit çalışmam NAZAR SBS & ÖSS Hazırlık Eğitim Merkezi
Bu mesajdan alıntı yap
grafically isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafically

Webmaster / Bursa

Alt 27-01-2010 #6
yeni başlayan biri olduğun için hevesli olman ve emek harcaman güzel ama sitede kartvizit tasarımıyla ilgili o kadar çok bilgi ve tasarım örnekleri var ki hiç birini okumamışsınız sanırım... biraz daha burda paylaşılan bilgilere özen gösterin okuyun daha iyi sonuçlar alırsınız.

Kartvizite gelince bir kartvizit ufak bir kağıt parçasıda olsa o kurumun kimliğini yansıtır, eğitim kurumu kartviziti ama ben görünce organizasyon firması kartviziti sandım yazı fontu çok eğlenceli bir yermiş izlenimi bıraktı bende.
Bu mesajdan alıntı yap
Bilal Sami isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bilal Sami

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-01-2010 #7
Bir de yazı karakterleri çok karışık ve birbiriyle uyumsuz olmuş. Ama "ilk denemem" dediğine göre, fazla da acımasız olmamak gerekir.
Bu mesajdan alıntı yap