İlk Kartvizit Çalışmam Yorumlarınız...

Kartvizit Tasarımları - İlk Kartvizit Çalışmam Yorumlarınız... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar ; Dijital tasarım konusunda 8 yıllık bir geçmişim var fakat bu baskılı materyallerde daha yeniyim bir kartvizit çalışması yaptım fakat kesim payları crosslar vs doğrumu inanın ...

crazyspym isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyspym

Grafiker / Samsun

Alt 09-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar ;

Dijital tasarım konusunda 8 yıllık bir geçmişim var fakat bu baskılı materyallerde daha yeniyim bir kartvizit çalışması yaptım fakat kesim payları crosslar vs doğrumu inanın bilmiyorum bu konu hakkında yardımcı olmanız dileği ile...

http://hotfile.com/dl/126359233/3300...izit.FH11.html

Uploaded with ImageShack.us
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 10-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
elimde freehand yoktu o yüzden tasarımı kontrol edemedim
tasarıma değinmek istiyorum
tasarımda 3d kullanılması bazen çok can sıkıcı olur ama sizinki gayet şık olmuş yakışmış
tahminimce vray i de güzel kullanmışsınız.
şunu da eklemek isterim samsun da belki sıkıntı olabilir ama daha büyük şehirlerde siz sadece tasarımı yapın bırakın geriye reprodüksiyon ilgilensin.

cross koyma konusunda sitede ders vardı sanırım
Bu mesajdan alıntı yap
mugurgok isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mugurgok

Grafiker / İstanbul

Alt 10-08-2011 #3
Anladığım kadarıyla firma ismi Dajans,
Bence logoda ve text'te kullandığın "d"lerin farklı olması tasarımdaki uyumu bozuyor gibime geldi. Ama onun dışında hoş bir çalışma olmuş.
İyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
nsacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nsacar

Grafiker / Bursa

Alt 10-08-2011 #4
Sizin işin montajı ile ilgili çok bir şey yapmanıza çoğunlukla gerek olmaz.
Kesim payları ile ilgili çalışacağınız matbaa ile iletişime geçerseniz daha sağlıklı olur.
Kartvizitlerde vs. genellikle 4 mm içerden çalışmanız yeterli olur.
Bu mesajdan alıntı yap